Podobné články

2 klíčové metriky ceny Etherea podporují důvěru obchodníků v 3 800 USD za ETH

Devadesátidenní anualizované premium ETH a sazba financování na futures signalizují, že obchodníci jsou přesvědčeni, že altcoin znovu dosáhne úrovně 3800 USD.

Podle derivátových trhů jsou obchodníci s etherem (ETH) stále přesvědčeni, že existuje šance na další růst, i když 23% korekce ze 7. září ceny zasáhla.

Přetížení sítě Ethereum rovněž dosáhlo vrcholu 7. září, kdy průměrný transakční poplatek dosáhl 60 USD, a od té doby se drží nad 17 USD. V důsledku přetrvávajících problémů, které síť zažívá, se investoři přesunuli ke konkurenci Etherea s možností přemostění a vrstvy dvě. Například DOT společnosti Polkadot vzrostl za poslední týden o 29 % a ALGO společnosti Algorand vyskočil o 67 %.

Nepochybně je zde snaha o interoperabilitu a řešení pro škálování na druhé vrstvě, jejichž cílem je rychle uspokojit explozivní poptávku po nefungujících tokenech (NFT) a decentralizovaných finančních aplikacích (DeFi).

Zdá se, že to, zda si síť Ethereum udrží své absolutní vedoucí postavení, je v tuto chvíli irelevantní, protože čistá hodnota uzamčená (upravená celková hodnota uzamčená) v odvětví chytrých kontraktů vzrostla z 13,6 miliardy USD v prosinci 2020 na současných 82 miliard USD.

Obavy z regulace ze Spojených států pravděpodobně omezují optimismus investorů v oblasti kryptoměn. Podle dokumentu, který 13. září zveřejnil výbor Sněmovny reprezentantů, je cílem zákonodárců uzavřít mezeru, která dříve umožňovala investorům uplatňovat odpočty z kapitálových výnosů. Internal Revenue Service v současné době považuje kryptoměny za majetek v rámci „wash sales“, v důsledku čehož se na ně nevztahují pravidla 30denního zpětného odkupu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}