Podobné články

Vznikající modulární ekosystém bitcoinu

Co je to vlastně modularita? Modularita je výsledkem zajímavého experimentu, který se odehrává v Ethereu jako reakce na špatné škálovací vlastnosti blockchainu. Aby vývojáři toto

Může být Bitcoin produktivním aktivem?

Bitcoin prochází fascinujícím vývojem a na jeho podstatu se pohlíží z různých úhlů pohledu. Někteří jej vnímají jako měnu pro každodenní transakce, jiní jako moderní

Politika vývoje bitcoinu

V nedávném rozhovoru s Christianem Deckerem ze společnosti Blockstream se Shinobi z časopisu Bitcoin zabýval složitou politikou vývoje Bitcoinu. Decker, vedoucí vývojář Lightningu, poskytl upřímný

AltSignals vzrušuje investory vyhlídkou na zisky z kryptoměn v roce 2023. Rozjede se nový token ASI?

S tím, jak předprodej ASI společnosti AltSignals nabírá na síle, je mnoho investorů nadšeno jeho potenciálem nabídnout jim v roce 2023 značné kryptoměnové zisky – a to více než jedním způsobem. V tomto článku se dozvíte, proč AltSignals v posledních týdnech vzbudila takový humbuk a jak by její token ASI mohl změnit pravidla hry pro investory a obchodníky po celém světě.

AltSignals: Generuje kryptoměnové zisky od roku 2017

Společnost AltSignals, která vznikla v roce 2017, se stala jedním z lídrů na trhu obchodních signálů a může se pochlubit více než 50 000 předplatiteli svých bezplatných signálů a více než 1 400 členy ve své VIP skupině. I když existuje mnoho poskytovatelů signálů, AltSignals se odlišuje od davu tím, že se zaměřuje na vytváření vysoce kvalitních a přesných obchodních signálů na trzích s kryptoměnami, forexem a akciemi pomocí svého algoritmu AltAlgo™

Společnost AltSignals tento systém, který překonává trhy, použila spolu s týmem zkušených obchodníků k vygenerování více než 1 500 signálů pro obchodníky po celém světě. V lednu 2023 dosáhla v rámci svého programu signálů pro Binance Spot 94% míry vítězství v 17 obchodech, což jí za jediný měsíc vyneslo 175 %. V předchozím měsíci vyprodukovala 384 %. Tyto výsledky, ačkoli jsou mimořádné, jsou pro AltSignals pravidelným jevem.

Hvězdné výsledky AltSignals podporuje i stránka TrustPilot, která obsahuje téměř 500 pozitivních recenzí a průměrné hodnocení 4,9/5 hvězdiček. Nedávné oznámení společnosti AltSignals však investory nadchlo vyhlídkou na ještě větší kryptoměnové zisky: vrstva ActualizeAI a token ASI.

Co je token ASI?

Token ASI bude páteří ekosystému ActualizeAI společnosti AltSignals. ActualizeAI zavede do AltAlgo™ indikátoru jedinečný stack umělé inteligence, který mu umožní zvyšovat úroveň prostřednictvím strojového učení, zpracování přirozeného jazyka, posilování učení a dalších. To teoreticky zvýší počet a přesnost signálů platformy a poskytne obchodníkům ještě více příležitostí k dosažení sladkých kryptografických zisků.

Samotný token ASI je nutný k získání exkluzivního přístupu k algoritmu ActualizeAI. Držením více než 50 000 tokenů ASI získají investoři doživotní členství k signálům algoritmu. Investorům, kteří budou držet méně než 50 000 tokenů, bude poskytnuto členství na 1 rok. Vlastnictví ASI však nenabízí pouze přístup k prémiovým obchodním signálům: otevírá ekosystém příležitostí pro obchodníky a investory.

Držitelé se například jako první dozvědí o těch nejlepších předprodejních příležitostech – buď o projektech, které spolupracují s AltSignals, nebo o bublajících předprodejích, na které upozorní funkce analýzy sentimentu algoritmu. Kromě toho mohou obchodníci zvýšit své kryptoměnové zisky prostřednictvím pravidelně pořádaných obchodních turnajů a získat tak šanci vyhrát významné ceny!

Jednou z výrazných funkcí, která investory nadchla, je AI Members Club. V něm budou moci členové získávat ASI jako odměnu za přispívání zpětnou vazbou a testování nejnovějších aktualizací provedených v algoritmu ActualizeAI. Tyto tokeny pak mohou hromadit, aby zvýšili svou úroveň členství a otevřeli si pokročilejší funkce ekosystému, držet je nebo je prodat za určitý kryptoměnový zisk.

A konečně, token ASI bude použit jako token pro správu platformy, což umožní, aby o budoucnosti AltSignals a ActualizeAI rozhodovali obchodníci, kteří službu skutečně využívají. Držitelé ASI budou moci hlasovat a navrhovat změny provedené na platformě, což jim dá možnost projekt řídit a maximalizovat jeho užitečnost.

Jakou hodnotu může mít ASI do konce roku 2023?

Díky prověřeným výsledkům a promyšlenému plánu na nadstavbu platformy očekává mnoho analytiků od AltSignals v roce 2023 dobré věci. Token ASI ukončí předprodej za 0,02274 USD za token, ale objevily se předpovědi, že do konce roku 2023 dosáhne až 0,35 USD – což potenciálně nabízí více než 1400% zhodnocení za méně než rok

Od předprodeje ASI očekávejte velké věci

Celkově je snadné pochopit, proč AltSignals investory nadchla. Algoritmus ActualizeAI by mohl AltSignals vynést na mapu jako jednoho z nejpokročilejších poskytovatelů signálů na trhu a vést k přívalu registrací, protože obchodníci budou spěchat, aby se dostali k jeho výzvám. Systém řízení a zpětné vazby vedený komunitou mezitím znamená, že produkt budou prověřovat skuteční obchodníci, což společnosti AltSignals pomůže optimalizovat její služby a algoritmus.

Předpokládané zisky z kryptoměny ASI by se mohly ještě zvýšit, pokud budete jednat rychle. V současné době je ASI v první fázi předprodeje a prodává se za 0,015 USD za token. To znamená, že byste mohli téměř zdvojnásobit své potenciální dlouhodobé výnosy z ASI jen tím, že budete jedním z jeho prvních osvojitelů. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost připojit se k revoluci AltSignals AI!

You can participate in the AltSignals presale here.


Share this article

Categories

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}