Podobné články

Aplikace Fountain pro podcasting Bitcoin Lightning vydává aktualizaci zaměřenou na zlepšení zkušeností nových uživatelů

Nová aktualizace softwaru umožňuje kromě jiných aktualizací, které mají novým uživatelům usnadnit práci, také financování peněženky přímo prostřednictvím aplikace.Fountain Podcasts, aplikace pro podcasty s podporou Lightning, která má usnadnit transakce value for value, představila aktualizaci 0.6.0 s mnoha funkcemi zaměřenými na získávání nových hodnot pro uživatele value.

V příspěvku na blogu společnost Fountain zdůraznila novou možnost financovat účet Fountain prostřednictvím partnerství se společností MoonPay. Díky tomuto partnerství mohou nyní uživatelé používat debetní nebo kreditní kartu k nákupu satošů, které krátce poté dorazí do peněženky aplikace

Aktualizace také přináší příchod stránky s aktivitami, tedy kanálu, který zobrazuje oblíbené epizody a klipy. V tiskové zprávě je popsáno, jak: „Toto je jen první z mnoha nových funkcí sociálního objevování, které budeme přidávat do služby Fountain a které používají peníze jako signál hodnoty.“

Kromě těchto větších aktualizací bylo provedeno několik změn uživatelského rozhraní, včetně nového designu karet obsahu, možnosti odpovídat na klipy, zobrazování klipů a komentářů na stránkách epizod v části Aktivita a dalších.

Prostřednictvím aplikace Fountain mohou podcasteři dostávat saty za obsah, který poskytují, zatímco posluchači mohou dostávat saty za lajky u svých komentářů nebo klipů. Streamování satů oblíbených podcasterů po minutách poskytuje přímé spojení mezi spotřebitelem a tvůrcem obsahu a je způsobem, jak posílit postavení těchto tvůrců pomocí aplikace Lightning.

0.6.0 Fontána Aktualizace aplikace (; 0:05)

Usnadněním tohoto modelu hodnoty za hodnotu se mohou tvůrci podcastů vyhnout externím zdrojům financování. V mnoha odvětvích, ale zejména v odvětví bitcoinu, mohou tyto externí zdroje vnést střet zájmů, který se může potenciálně ukázat jako dokonce škodlivý pro spotřebitele, kteří svým oblíbeným podcasterům důvěřují. Pomocí softwaru, jako je Fontána, mohou tito spotřebitelé tyto podcastery přímo podporovat a omezit tak možnost vzniku takových událostí.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}