Podobné články

Bitcoin dosáhl 1 bilionu dolarů: chce vystřídat zlato na trůnu? Filecoin a vznikající AI altcoin se připravují na významné úspěchy

Bitcoin (BTC) je již několik dní v trendu kvůli hypu na celém trhu, který se týká jeho nadcházející události, kdy se za 2 měsíce rozpůlí. Token nedávno překonal cenu 52 000 USD, což vyvolalo spekulace o začátku dlouho očekávaného býčího běhu. V rámci příprav na halving Bitcoin nedávno znovu získal ATH ve výši 1 bilionu USD tržní kapitalizace. Vzhledem k tomu, že dosáhl tohoto milníku, jako by k propadu z minulého týdne vůbec nedošlo, protože analytici odhalují, že BTC by se mohl do konce desetiletí zaměřit na pozici zlata.

S rostoucím zájmem o kryptoměny se pozornost investorů zaměřila na Filecoin (FIL) a InQubeta (QUBE). Kromě býčích cen se Filecoin nedávno spojil se společností Solana (SOL), aby vytvořil řešení pro ukládání dat v blockchainu. Mezitím se virální AI token QUBE těšil vysoké poptávce během probíhající předprodejní akce. Podle investorů se oba altcoiny pohybují tak rychlým tempem, že je to staví do pozice jednoho z jejich dosud největších úspěchů.

Prozkoumejme milník tržní kapitalizace bitcoinu a nadcházející úspěchy Filecoinu a InQubeta

Výkonnost společnosti InQubeta (QUBE) v rané fázi ukazuje na blížící se milníkový úspěch

Investování do kryptoměn může mít mnoho podob a strategií. Mnozí špičkoví investoři dávají přednost nákupu slibných tokenů ve fázi krypto ICO, aby maximalizovali své zisky.

Když už mluvíme o zisku, InQubeta je rychle rostoucí předprodejní token, který od svého spuštění v roce 2023 ovládá masivní poptávku. Vizí platformy je přinášet investorům zisky na elitní úrovni, i když jsou to amatéři. InQubeta toho plánuje dosáhnout prostřednictvím NFT založených na akciích a spojených s investicemi do odvětví umělé inteligence

Tento přístup jí dává nadstandardní výhodu, protože se opírá o explozivní potenciál dvou multimiliardových odvětví kryptoměn a AI. Díky těmto nabídkám se InQubeta stala nejlepší kryptoměnou pro investory, kteří se chtějí dostat do odvětví AI, a vyvolala během předprodeje nákupní horečku. Díky vysokým výnosům, investičním příležitostem a úsilí o získání finančních prostředků přitáhla InQubeta velkou pozornost investorů, což vedlo k milníkovému prodeji více než 814 milionů tokenů QUBE

Kryptoměna ICO má v deseti fázích zvyšovat cenu a od loňského roku neustále dosahuje milníků. QUBE vzrostl o 220 % z 0,007 na 0,0224 dolaru. Investoři, kteří se zapojí do předprodeje s aktuální slevou, získají při debutu na DEXech 11% zisk.

Kromě růstu ceny zaznamenává InQubeta masivní úspěchy. Díky vysoké poptávce získala platforma finanční prostředky ve výši více než 10 milionů dolarů. Předprodej je v sedmém kole, investoři se těší na zisk, který bude následovat po nadcházejícím spuštění, a předpovídají, že QUBE by se mohla stát nejlepší kryptoměnou, do které mohou investovat ve svých portfoliích.

Partnerství Filecoinu (FIL) se společností Solana předznamenává raketový vzestup

Zájem o Filecoin je v současné době na úrovni ATH, po růstu o více než 73 %. O tokenu se nedávno začalo mluvit poté, co se podělil o svůj záměr vytvořit blockchainové řešení s vysoce výkonnou kryptoměnou Solana. Síť Filecoin bude Solaně pomáhat při zlepšování přístupu uživatelů k historii blockchainu.

Solana od začátku roku táhne impozantní čísla a její partnerství s Filecoinem oživilo FIL, přestože rok nezačal nejlépe. Jen v lednu FIL ztratil více než 40 % hodnoty. Po oznámení partnerství se společností Solana však FIL vzrostl o 73 %. Pokud býčí ruce udrží FIL v chodu, mohl by token dosáhnout 10 dolarů.

Milník bitcoinu (BTC) ve výši 1 bilionu dolarů ukazuje rostoucí zájem o digitální investice

Minulý týden unikl Bitcoin propadu pod 50 000 USD poté, co cenami kryptoměn otřásla inflace v USA. Následující den BTC zaznamenal růst, díky němuž se jeho hodnota dostala nad 52 000 dolarů a tržní kapitalizace poprvé od roku 2021 přesáhla 1 bilion dolarů. Ačkoli od té doby mírně poklesla,. Tento milník byl vedlejším produktem býčích očekávání kolem pokračujícího pohybu Bitcoinu k předchozím maximům, neboť někteří investoři stanovili, že Bitcoin dosáhne 75 000 USD ještě před první polovinou roku.

Od začátku roku se do Bitcoinu díky poptávce po Bitcoin ETF sdružuje silná likvidita. Odborníci naznačují, že vzhledem k vysoké poptávce po BTC ETF by celková tržní kapitalizace Bitcoinu mohla v krátkodobém horizontu dále růst, přičemž někteří naznačují, že by do konce desetiletí mohla dokonce překonat tržní kapitalizaci zlata ve výši 13 bilionů USD

Final Thoughts

Nyní, když bitcoin dosáhl tržní kapitalizace 1 bilionu dolarů, se potvrzují rozšířená očekávání, že trh s kryptoměnami zahájí svou býčí dráhu. Altcoiny nezůstávají v tomto růstu stranou. Vzhledem k tomu, že tokeny jako Filecoin a InQubeta posouvají hranice inovací, trh v nadcházejících měsících jistě zaznamená vyšší růst. Pro investory, kteří mají zájem svézt se na býčím rozmachu altcoinů, je InQubeta stále dostupná se slevou a platforma nabízí 15% bonus na každý nákup

Navštivte předprodej InQubeta

Join The InQubeta Communities


Share this article

Categories

Tags

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}