Podobné články

Golf a Bitcoin: Největší hry

„Golf je klamně jednoduchý a nekonečně složitý, uspokojuje duši a frustruje intelekt. Je zároveň obohacující i šílený – a je to bezpochyby nejlepší hra, jakou

Bitcoin může financovat růst konopného průmyslu

Konopný průmysl má mnoho důvodů, proč se zaměřit na bitcoin jako na způsob, jak rozvíjet a zlepšovat vztahy se zákazníky.

Zdroj obrázku: Pexels

Konopný průmysl představuje pro investory příležitosti. Díky bitcoinu mohou investoři profitovat z růstu tohoto odvětví jako nikdy předtím.“

Jasná znalost konopného průmyslu je nutností. Jakmile se seznámíte se zákoutími tohoto odvětví, snadno pochopíte, jak lze bitcoin využít k urychlení růstu tohoto odvětví.

Co potřebujete vědět o konopí

Podle OSN je konopí jednou z nejrozšířenějších drog na světě. Lidé užívají konopí k léčebným i rekreačním účelům. Po většinu 20. století však bylo konopí ve Spojených státech nelegální.

Během této doby měli američtí zákonodárci obavy z rizik a přínosů užívání konopí. V průběhu let se však ukázalo, že konopí pomáhá lidem, kteří se potýkají s posttraumatickou stresovou poruchou a dalšími zdravotními potížemi. To přimělo mnoho zákonodárců, aby svůj postoj ke konopí přehodnotili.

Od roku 2012 byla marihuana legalizována nebo dekriminalizována ve 38 státech a ve Washingtonu D.C. Pryč jsou doby pochybných obchodů na černém trhu. S tím, jak stále více států legalizuje marihuanu, přibývá po celých Spojených státech licencovaných prodejců konopí, což přispívá k bezpečnějšímu a zdravějšímu užívání konopí ve všech státech. Tito prodejci prodávají konopné produkty a příslušenství. Hledají také příležitosti, jak se odlišit od konkurence a maximalizovat své prodeje.

Jak Bitcoin ovlivňuje konopný průmysl

Bitcoin může být hnací silou růstu konopného průmyslu. Může tak učinit několika způsoby:

1. Bezpečné transakce

Bitcoin může hrát klíčovou roli ve strategii elektronického obchodování prodejců konopí. V jakémkoli elektronickém obchodě je pro uskutečnění prodeje a zvýšení konverzí zásadní vybudování důvěry spotřebitelů. Tím, že zákazníkům nabídne možnost platit bitcoiny, si může prodejce marihuany vybudovat vztah se svými zákazníky. Maloobchodník také může zákazníkům pomoci, aby se při svých transakcích cítili bezpečně bez dohledu tradičního ověřovatele.

Maloobchodníci s konopím mohou používat bitcoin k zabezpečení svých transakcí jako nikdy předtím. Spotřebitel může například nakupovat marihuanové produkty a příslušenství pomocí bitcoinu při platbě bez rizika zpětných plateb. Spotřebitel může okamžitě zaplatit prodejci konopí a získat účtenku. To vzbuzuje důvěru v prodejce konopí. Maloobchodníkovi to může pomoci rozvíjet dlouhodobé vztahy se zákazníky.

2. Daňové výhody

V roce 2019 sponzorovala aktivistická skupina Blockchain Advocacy Coalition (BAC) kalifornský návrh zákona týkající se konopí a bitcoinu. Návrh zákona by umožnil legálním konopným podnikům v Kalifornii používat bitcoin a další kryptoměny k placení daní.

K dnešnímu dni se o tomto návrhu zákona stále jedná. Pokud bude návrh zákona schválen, budou moci legální kalifornské marihuanové podniky okamžitě předkládat platby v bitcoinech na úhradu svých daní. Tyto podniky mohou sledovat své bitcoinové daňové platby v digitální účetní knize, aby se ochránily před budoucími daňovými problémy. Navíc pokud budou pozorně sledovat trh, mohou najít způsoby, jak bitcoinové platby využít k úspoře peněz na daních.

3. Povědomí o značce

Legalizace konopí probíhá v celých Spojených státech. Bez ohledu na to musí legální prodejci konopí zvážit každou příležitost k propagaci svých značek. Tito maloobchodníci mohou prozkoumat jedinečné marketingové příležitosti. Tímto způsobem mohou spustit marketingové kampaně, které vzbudí široký zájem spotřebitelů.

Legální prodejce konopí může například nabídnout slevy spotřebitelům, kteří předloží platby v bitcoinech. Díky tomu může maloobchodník nabídnout výraznou propagační akci, která může přitáhnout pozornost spotřebitelů. Spotřebitelé mohou zároveň využít propagační akce a ušetřit peníze za nákup konopí.

4. Investiční příležitosti

Legální prodejci konopí musí vyhodnotit krátkodobé a dlouhodobé investiční příležitosti. Tito maloobchodníci mohou zvážit akcie, dluhopisy a další tradiční finanční investice. V tomto okamžiku mohou posoudit také investice do bitcoinů.

Někteří odborníci na kryptoměny předpokládají, že cena bitcoinu v roce 2022 a později poroste. Prodejci legálního konopí mohou bitcoin nakoupit a přidat ho do svého investičního portfolia. Odtud mohou tito maloobchodníci sledovat výsledky bitcoinu a svých dalších investic. V následujících letech mohou zjistit, že bitcoin přináší významnou návratnost investic.

Jak začít s bitcoiny v konopném průmyslu

Bitcoiny lze nakupovat kdykoli. Přesto je důležité bitcoinu před investicí a jeho využitím pro finanční růst v konopném průmyslu porozumět.

Legální prodejce konopí může bitcoin používat k podpoře svého každodenního provozu. Aby maloobchodník mohl plně využít hodnotu investice do bitcoinu, musí ji náležitě naplánovat.

S bitcoiny je dobré začít v malém. Legální maloobchodník s konopím může nakoupit malé množství bitcoinů a postupně svou investici do nich zvyšovat.

Mezitím může legální prodejce konopí také zavést systém pro platby bitcoiny a zajistit jeho správné fungování. Dále může maloobchodní prodejce poučit spotřebitele o systému a být připraven reagovat na jejich obavy a dotazy týkající se tohoto systému. Maloobchodník může také spustit propagační akce, aby povzbudil spotřebitele k placení za produkty a příslušenství pomocí bitcoinů.

Závěr o bitcoinu a konopném průmyslu

Bitcoin může mít dalekosáhlé dopady na konopný průmysl. Legální prodejci konopí mohou s bitcoinem začít již dnes. Přitom mohou rychle zjistit, že jim bitcoin může pomoci v rozvoji jejich podnikání.

Tento příspěvek napsal Frankie Wallace. Vyjádřené názory jsou výhradně jeho vlastní a nemusí nutně odrážet názory společnosti BTC Inc. nebo časopisu Bitcoin Magazine.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}