Podobné články

Bitcoin se opět blíží 44 tisícům dolarů, když se předprodej Memeinatoru blíží 2,5 milionu dolarů

Key takeaways

  • Bitcoin se opět obchoduje nad úrovní 43 tisíc dolarů a brzy by mohl vystoupat výše

  • Předprodej Memeinatoru se blíží k milníku 2,5 milionu dolarů, protože do projektu vstupují další investoři

Trh s kryptoměnami má po víkendovém propadu zatím pozitivní týden. BTC opět vyhlíží úroveň 44 tisíc dolarů a v krátkodobém horizontu by mohl vyrazit výše. Mezitím se předprodej Memeinatoru blíží ke klíčovému milníku

BTC cílí na 44 tisíc dolarů

Bitcoinu, světové kryptoměně číslo jedna podle tržní kapitalizace, se od začátku týdne daří. Za posledních 24 hodin vzrostl o více než 2 % a zotavil se z víkendového propadu.

V době tisku se cena bitcoinu pohybuje na úrovni 43 647 USD za minci. Pokud býčí trend přetrvá, mohl by BTC v příštích hodinách vyhlížet úroveň 44 tisíc dolarů. Dobře si vedou také altcoiny, přičemž mezi nejúspěšnější patří SOL a AVAX.

Co je to Memeinator?

Kryptotrh se zotavuje z víkendového propadu a investoři nadále investují do nových projektů. Memeinator je jedním z projektů, které v posledních týdnech upoutaly pozornost investorů

Jedná se o projekt Web3, který se snaží poskytovat vynikající služby tvůrcům obsahu v rámci kryptografického ekosystému i mimo něj. Memeinator startuje jako meme projekt a jeho posláním je ničit bezcenné memy na internetu.

Vývojový tým usilovně pracuje na tom, aby Memeinator dosáhl miliardové tržní kapitalizace, jakmile budou jeho produkty k dispozici a jeho token se dostane na kryptoměnové burzy.

Memeinator bude využívat technologii umělé inteligence a blockchain k identifikaci bezcenných memů, což investorům umožní poznat je a vyhnout se jim.

V současné době je jeho předprodej v deváté fázi a tým získal více než 2,3 milionu dolarů. Cena MMTR zahájila předprodej na 0,01 dolaru za token a do konce předprodeje se cena zvýší na 0,0485 dolaru, což prvním investorům poskytne úžasnou 132% návratnost investic při uvedení na burzu

Na závěr předprodeje tým spustí hru Memeinator, ve které budou mít hráči možnost eliminovat nepřátelské memy a vyhrát zajímavé ceny.

Proč předprodej Memeinatoru láká další investory?

Memeinator stále přitahuje pozornost investorů díky své vynikající a jedinečné hodnotové nabídce. Při správné úrovni přijetí by Memeinator využívali degeni, krypto domorodci, spekulanti a tvůrci obsahu. Díky tomu by se Memeinator mohl stát jednou z největších meme mincí v kryptoměnovém prostoru.

Podle whitepaperu bude Memeinator využívat umělou inteligenci k analýze a vyhodnocování memů na internetu, přičemž bude identifikovat méně kvalitní memy, které je třeba nahradit nebo „zničit. Hlavním cílem Memeinatoru je pozvednout kulturu a kvalitu memů.“

Aby byl její token MMTR pro investory atraktivní, zavedl Memeinator několik vynikajících pobídek a funkcí. Pro držitele jsou připraveny odměny, zatímco token má deflační mechanismy. Kromě toho je 20 % tokenů vyčleněno na marketing, kótování na burze CEX a likviditu.

Klikněte sem a přečtěte si více o předprodeji Memeinatoru

Vyšplhá se Memeinator výš?

Cena MMTR se bude zvyšovat až do konce předprodeje. Během první fáze se MMTR prodával za 0,01 USD za token a nyní se prodává za 0,0157 USD. Po vstupu předprodeje do desáté fáze se cena zvýší na 0,0166 USD.

Společnost Memeinator od zahájení předprodeje před několika týdny vybrala téměř 2,5 milionu dolarů. Tato meme coin hodlá využívat technologii umělé inteligence, aby investorům a uživatelům poskytla vynikající hodnotu ve střednědobém a dlouhodobém horizontu

.

Hodnota MMTR by mohla v příštích měsících a letech prudce vzrůst, jakmile bude token uveden na kryptoměnové burzy. Navíc vzhledem k tomu, že trh s kryptoměnami je nyní býčí, mohl by MMTR ve střednědobém až dlouhodobém horizontu získat masivní přijetí a prudký nárůst ceny


Share this article

Categories

Tags

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}