Podobné články

Duplexní demokracie

Tento článek je uveden v časopise Bitcoin Magazine’s „The Primary Issue“. Klikněte zde a získejte roční předplatné časopisu Bitcoin.“ „Každé volby jsou jakýmsi předaukčním prodejem

Posmrtná zpráva o spuštění lodi Ocean Launch

No, řekněme, že spuštění Oceánu ze společenského hlediska nebylo nijak hladké. Rozhodnutí odfiltrovat transakce provádějící nápisy mělo být jasně sděleno v den spuštění, místo toho

Bitcoin se po výprodeji stabilizuje kolem 46 tisíc dolarů; rezistence na 50 tisících dolarů

Růst se zdá být omezený i přes krátkodobé stabilizační nákupy.

Bitcoin se po úterním prudkém výprodeji stabilizuje kolem 200denního klouzavého průměru na úrovni 46 000 USD. Za posledních 24 hodin se kryptoměna propadla o zhruba 8 %, přičemž prodejci mají pod kontrolou zónu odporu 50 000 USD.

Vzestupná dynamika se za poslední měsíc zpomalila, ačkoli kupující dokázali ubránit podporu kolem úrovně průrazu 42 000 USD dosažené 6. srpna. Nákupy by však mohly být omezené, protože režijní rezistence zůstává silná kolem pásma 55 000 až 60 000 USD.

Index relativní síly (RSI) je na čtyřhodinovém grafu nejvíce přeprodaný od 6. srpna, kdy došlo k proražení hladiny 42 000 dolarů. To by mohlo kupce povzbudit k návratu kolem současné úrovně podpory.
Růst se však zdá být omezený, jelikož index RSI na denním grafu klesá z překoupených úrovní z minulého měsíce.
Je pravděpodobné, že se tento měsíc vrátí nižší cenové maximum z dubna, protože volatilita omezuje sílu kupujících po úterním výprodeji.

zdroj: coindesk.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}