Podobné články

Paradox Ponziho schématu Bitcoin

„Ponziho schéma“ se stalo synonymem pro nejrůznější finanční podvody a peněžní machinace. Když rychlý šestiměsíční kolaps vymazal v roce 2022 z tržní kapitalizace kryptoměn 2

Bitcoinová nevládní organizace Motiv zahajuje v Peru programy pro záchranu života v oblasti finančního začleňování

Motiv poskytl svůj seznam programů, které pomáhají nedostatečně rozvinutým komunitám provádět transakce v bitcoinech, získávat pracovní dovednosti a budovat společnosti.

  • Nevládní organizace Motiv Inc. nedávno spustila v Peru 16 kruhových bitcoinových ekonomik.
  • Nevládní organizace vydala řadu programů pro komunity na podporu finanční inkluze.
  • Motiv poskytuje nástroje pro transakce v bitcoinech, budování společností a možnosti vyššího vzdělávání.

Motiv Inc, nevládní organizace (NGO), která se věnuje finanční inkluzi, zveřejnila svůj učební plán programů Life Saving Step Programs, které pomáhají nedostatečně rozvinutým komunitám lépe se vymanit z koloběhu chudoby a násilí, podle tiskové zprávy zaslané časopisu Bitcoin Magazine.

Motiv již dříve oznámil spuštění 16 kruhových bitcoinových ekonomik, které pomáhají chudým peruánským komunitám vstoupit do globální ekonomiky způsobem, který jim byl dříve cizí. Nyní společnost Motiv vydala řadu programů, které jim umožňují tyto ekonomiky úspěšně nastartovat.

Prvním programem společnosti Motiv je Pay With Bitcoin, který poskytuje úvodní bankovní a finanční vzdělávání a zároveň ukazuje jednotlivcům, jak provádět transakce v bitcoinech. Dalším je program Inclusive Vocational Educational Movement (I.V.E.M), který vzdělává jednotlivce v odborných dovednostech poskytujících pracovní příležitosti a zároveň je připravuje na vysokoškolské studium.

Také společnost Motiv Tech umožní těm, kteří využijí odborné přípravy a vzdělávání, pomáhat při vývoji a údržbě hardwarové a softwarové infrastruktury společnosti Motiv pro interní i externí aplikace

Kromě toho společnost Motiv poskytuje školení, poradenství, možnosti financování a průběžné mentorství pro podnikatele, kteří chtějí vybudovat společnosti v bitcoinové oblasti v rámci programu nazvaného Podnikání pro každého.

Kromě toho program Motiv Kids pomáhá nezletilým dětem učit se sociálním dovednostem, vzdělávat se a poskytuje jim mimoškolní aktivity.

A konečně, Motiv Nexus využije stávající infrastrukturu nevládní organizace, maloobchodních podniků a poskytovatelů služeb k zajištění kariérních školicích středisek a velkoobchodních distribučních středisek v místních komunitách. „Vytvořili jsme tyto programy, protože jsme cítili, že si každý zaslouží mít vzdělání a přístup k základním dovednostem, aby mohl každodenně přežít,“ řekl Richard Swisher, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Motiv Inc. „Díky realizaci našich programů získávají lidé, kterým sloužíme, podporu a prostředky, které jim pomáhají budovat vlastní komunity.“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}