Podobné články

Paradox Ponziho schématu Bitcoin

„Ponziho schéma“ se stalo synonymem pro nejrůznější finanční podvody a peněžní machinace. Když rychlý šestiměsíční kolaps vymazal v roce 2022 z tržní kapitalizace kryptoměn 2

Blockware Solutions spouští ASIC Marketplace pro zjednodušení přístupu k těžbě bitcoinů

Nové tržiště umožňuje zákazníkům, kteří mají zájem o získání hash rate, snadno porovnat různé nabídky těžařů.

Společnost Blockware Solutions, která poskytuje profesionální služby v oblasti těžby bitcoinů, oznámila veřejné spuštění svého tržiště Blockware Marketplace. Podle tiskové zprávy zaslané časopisu Bitcoin Magazine nová platforma funguje v utajeném režimu pouze se stávajícími klienty společnosti Blockware a celkový objem obchodů již dosáhl přibližně 100 000 USD, většinou během posledních dvou týdnů

Podle oznámení je Blockware Marketplace produkt, který přináší transparentnost a „těžbu na klíč“ na zcela novou úroveň tím, že umožňuje komukoli koupit ASIC buď pomocí on-chain bitcoinu, nebo Lightningu. Uživatelé mohou před nákupem také vidět jeho historický a živý hash rate. Zákazníci budou moci začít vydělávat odměny za těžbu bitcoinů během několika minut, což lidem usnadní a zpřístupní účast v těžebním průmyslu.

„Myslíme si, že to má potenciál změnit těžební průmysl, protože nyní si každý může koupit ASIC (on-chain nebo Lightning), před nákupem vidět jeho historickou a živou hashrate a vydělávat odměny za těžbu BTC během několika minut,“ řekl Joe Burnett, hlavní analytik společnosti Blockware.

Tržiště Blockware Marketplace je navrženo tak, aby zjednodušilo proces nákupu a prodeje ASIC, jak ukazuje výše uvedený snímek obrazovky. Jednoduché uživatelské rozhraní zobrazuje statistiky těžařů, informace o hostingu a cenu v BTC. K využívání tržiště, které je ode dneška otevřeno veřejnosti, je nutná registrace účtu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}