Podobné články

Change Invest zkušenosti, recenze

Change Invest zkušenosti, recenze

Change Invest je jendou z menších burz, vznikou v Estonsku. Spadá tak do evropského právního prostoru. Což má řadů výhod i nevýhod. Hlavní její výhodou je relativně vysoká bezpečnost a solidnost. Po stránce komunikace je naprosto perfektní. Estonsko je zemí, která má z celé evropské unie nejlepší infrastrukturu z hlediska informačních technologií i úroveň it zabezpečení. Zároveň musí burza splňovat všechny evropské standardy finanční bezpečnosti. Tedy je tu vaše krypto ve větším bezpečí než kdekoli jinde. Pomineme-li ruskou federaci na hranicích. Hlavní nevýhodou je pak, že ke zřízení účtu potřebujete KYC, tedy občanku atd… což může vadit někomu, komu záleží na soukromí, případně není úplně přátelský k daňovým povinnostem. Na druhou stranu, to chce dnes už naprostá většina burz a Change Invest by byla spíše výjimkou.

Obsluha vašeho burzovního účtu probíhá mobilem, z aplikace stažené z Google Play store pro telefony s Androidem, nebo z App Store u majitelů IOS. Jedná se snad o nejjednodušší a nejrychlejší burzovní aplikaci se kterou jsem měl možnost pracovat. Přehledná, jednoduchá. Pokud si na burzu pošlete svoje kryptoměny, a ty prodáte, peníze si můžete poslat hned na účet. Osobně burzu Change invest používám k nákupu a prodeji ETH a Bitcoinu. U ostatních kryptoměn využívám buď Binance, nebo FTX.

Burza Change Invest má několik výhod oproti ostatním a současně i několik specifik.

Výhody:

  1. Bezpečnost
  2. Vlastní platební karta
  3. Jednoduchost
  4. Okamžité platby na účet
  5. Nákup a prodej BTC bez poplatků
  6. Převod kryptoměn jen s poplatkem sítě
  7. Příznivý kurz u BTC a ETH.
  8. Možnost spořícího účtu i ve fiatu (7,5% API)

Slabiny:

  1. Nutnost ověření
  2. Možnost odeslání z burzy jen některých kryptoměn BTC, ETH, LTC, USDT

Osobně burzu Change Invest používám jen pro nákup a prodej BTC, ETH a LTC. Ale pro tyto coiny vlastně používám již jen Change Invest, je to prostě nejjednodušší a nejlevnější. 

Navíc máte možnost dostat bonus 30 EUR, při registraci přes náš odkaz zde Change Invest referal bonus

OPZ

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}