Podobné články

Coinsource spolupracuje s Kwik Trip na spuštění 800 bankomatů na bitcoiny

Společnost Coinsource navázala spolupráci se společností Kwik Trips, jednou z největších nezávislých značek čerpacích stanic, a spustila 800 bitcoinových bankomatů po celých Spojených státech.Společnost Coinsource instaluje 800 bitcoinových bankomatů na čerpacích stanicích Kwik Trip na středozápadě USA

  • .
  • Společnost Coinsource si účtuje paušální 11% poplatek a nabízí slevu členům odměn společnosti Kwik Trip.
  • Společnost Kwik Trip zaměstnává více než 32 000 zaměstnanců a je jednou z největších, rodinných a nejlépe hodnocených značek čerpacích stanic.

Společnost Coinsource, jeden z největších poskytovatelů bitcoinových bankomatů v USA, oznámila partnerství s prodejnami Kwik Trip, v jehož rámci bude podle tiskové zprávy instalováno 800 bankomatů na místech ve Wisconsinu, Minnesotě, Illinois a Iowě.

Společnost Coinsource si účtuje celostátní poplatek ve výši 11 %, přičemž poskytuje přesnou cenu bitcoinu v reálném čase a zahrnuje veškeré poplatky za těžbu za provedení transakce. Členové odměn Kwik Trip ušetří další slevu na zúčastněných místech.

„Partnerství se společností Kwik Trip nám dávalo dokonalý smysl, protože nám umožňuje pokračovat v našem poslání zpřístupňovat kryptografické peníze každému Američanovi za fenomenálně nízké ceny, zejména v době, kdy tradiční ekonomické systémy vykazují slabiny,“ řekl Sheffield Clark, generální ředitel společnosti Coinsource. „Naší nejvyšší prioritou je umístit naše automaty na důležitých a pohodlných místech, protože Bitcoin je pro Američany stále důležitější.“

Coinsource je údajně jediným provozovatelem, který aktivně drží licenci BitLicence, čímž se společnost stává jediným držitelem licence BitLicence, která nemá miliardovou hodnotu. Stát New York používá licenci BitLicense jako způsob regulace „obchodní činnosti ve virtuální měně“ a vyžaduje, aby budoucí provozovatelé požádali o povolení podle newyorského bankovního práva.

Společnost Kwik Trip je jedním z největších nezávisle vlastněných obchodů se smíšeným zbožím ve Spojených státech. Tyto rodinné čerpací stanice zaměstnávají více než 32 000 zaměstnanců a zavázaly se, že se o 40 % zisku před zdaněním podělí se svými zaměstnanci.

„Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Coinsource a usnadnit našim zákazníkům přístup k bitcoinům,“ uvedl Dave Wagner, kontrolor společnosti Kwik Trip. „Chápeme cíl společnosti Coinsource poskytovat nejrychlejší, nejjednodušší a nejbezpečnější způsob nákupu a prodeje kryptoměn a chápeme, že klíčovou součástí tohoto cíle je umístění bitcoinových bankomatů na pohodlných a snadno dostupných místech.“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}