Podobné články

Duplexní demokracie

Tento článek je uveden v časopise Bitcoin Magazine’s „The Primary Issue“. Klikněte zde a získejte roční předplatné časopisu Bitcoin.“ „Každé volby jsou jakýmsi předaukčním prodejem

Posmrtná zpráva o spuštění lodi Ocean Launch

No, řekněme, že spuštění Oceánu ze společenského hlediska nebylo nijak hladké. Rozhodnutí odfiltrovat transakce provádějící nápisy mělo být jasně sděleno v den spuštění, místo toho

Další Solana? Token Algorand zaznamenal nejvyšší cenu za více než dva roky navzdory výprodeji trhu

Cena tokenů ALGO společnosti Algorand se letos zvýšila více než trojnásobně, což vedlo k tržní kapitalizaci přesahující 6 miliard dolarů.

ALGO, nativní token 1. vrstvy blockchainu Algorand, ve středu zaznamenal nejvyšší cenu za více než dva roky a vzdoroval tak výprodeji na širším kryptotrhu.

Podle údajů společnosti TradingView cena tokenů ALGO během středečního obchodování v USA na burze Coinbase vzrostla o 34 % na téměř 1,84 USD. To je nejvyšší cena ALGO od června 2019, kdy byl spuštěn jeho mainnet. Nejnovější výnosy jsou obzvláště významné vzhledem k tomu, že ceny bitcoinu spolu s cenami většiny ostatních kryptoaktiv od úterý prudce klesly.

Algorand je také jediným tokenem, který zaznamenal kladné výnosy mezi 15 největšími smart-contract platformami podle tržní kapitalizace, podle obrazovky smart-contract platformy Messari. Tokeny dalších populárních blockchainů 1. vrstvy, jako jsou Ethereum, Cardano, Solana a Polkadot, zaznamenaly za posledních 24 hodin pokles až o dvouciferná procenta.

Mnozí na sociálních sítích označují Algorand za další Solanu, protože Solana v poslední době zaujala titulky novin a její token dosáhl nových historických maxim.

Údaje společnosti CoinGecko ukazují, že objem obchodů s ALGO za posledních 24 hodin pochází převážně z kryptografických burz Binance a Coinbase.

Denní sentiment ALGO také za méně než čtyři hodiny vyskočil o více než 40 bodů na webu pro sledování kryptoměn Trade The Chain, uvedl na Twitteru Nick Mancini, analytik tohoto webu, což signalizuje téměř okamžitý zájem obchodníků o toto aktivum. Trade The Chain vypočítává sentiment tokenu zachycením datových zdrojů po celém internetu a jejich kontextovou analýzou sentimentu.

zdroj coindesk.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}