Podobné články

Paradox Ponziho schématu Bitcoin

„Ponziho schéma“ se stalo synonymem pro nejrůznější finanční podvody a peněžní machinace. Když rychlý šestiměsíční kolaps vymazal v roce 2022 z tržní kapitalizace kryptoměn 2

DigiToads se odlišuje od Shiba Inu a Pepe, protože poptávka po meme mincích roste

  • Digitoads je v současné době ve fázi předprodeje.
  • O PEPE se v posledních dnech mluví poté, co jej Binance uvedla na burzu
  • V roce 2023 zaznamenaly nově spuštěné meme mince ohromující cenové pohyby

Mnozí analytici označují rok 2023 za rok meme mincí. Trh zaznamenal, že nové meme mince překonaly v popularitě populární meme tokeny jako Shiba Inu (SHIB) a Pepe (PEPE) a vystoupaly do raketových výšin.

Jedním z nových trendových meme coinů je DigiToads (TOADS), meme token založený na Ethereu, který byl spuštěn na začátku tohoto roku. Meme coin sklidil mnoho chvály za svůj jedinečný ekonomický design, kdy uživatelé mají přístup k více možnostem, jak si domů přinést pasivní příjem. Jeho komunitní přístup otevírá členům komunity cestu k tomu, aby hráli klíčovou roli v růstu a rozvoji platformy

DigiToads: Udává trendy v odvětví meme coinů

DigiToads byla vyvinuta pomocí hybridního modelu, který využívá sílu různých kryptoměn. Díky jediné platformě tak můžete sázet NFT, hrát hry Web 3.0, vstupovat do giveawayů, sbalit si ceny, kryptoměnové tokeny jako odměny, obchodovat s kryptoměnami a účastnit se obchodních soutěží.

Platforma vyvinula nativní token s názvem TOADS, který by usnadnil všechny transakce a finanční účely v síti. Tým DigiToads, postavený na protokolu ERC-20, by udržoval sklad 585 milionů tokenů TOADS. Z této zásoby by přibližně 69,2 % bylo vyhrazeno pro předprodej a rozdávání odměn.

Dalším důvodem, proč se DigiToads dostal do zpráv, je jeho předprodejní proces. Předprodejní proces DigiToads, který se skládá z 10 fází, byl doposud hvězdně úspěšný a v současné době probíhá jeho pátá fáze „Lillypad 5“.

DigiToads vyvažuje hratelnost, odměny a příběh a vytváří tak vzrušující hru Web 3.0, která hráče upoutá během několika minut.

Ve hře budou hráči stát proti sobě v metaverzální bažině a budou se snažit sbalit do pytle co nejvyšší skóre v sezóně. Aby porazili nepřítele, mohou hráči požádat o pomoc digitální tvory zvané „DigiToad“, kteří mají speciální schopnosti. Hráči si také mohou zajistit tréninkové vybavení, jídlo a lektvary pro DigiToady. Za předměty i DigiToady budou muset zaplatit pomocí žetonů TOADS. Zájemci se mohou zúčastnit předprodeje DigiToads zde.

Zde je důvod, proč jsou analytici nakloněni společnosti Shiba Inu

Shiba Inu patří mezi špičkové kryptoměny, které si dokázaly udržet svou pozici na trhu, přestože byly uvedeny na trh již před lety. Meme coin zavedl nativní token s názvem SHIB, který je hlavním kryptografickým tokenem v síti. Je založen na memech inspirovaných japonským plemenem psa.

Kromě SHIB spustil tým Shiba Inu také dvě další kryptoměny – BONE a LEASH. Zatímco BONE je token pro správu, který pomáhá členům komunity Shiba Inu podílet se na rozhodovacím procesu, LEASH je exkluzivní token pro oddané členy komunity, kteří byli s platformou spojeni.

Vzhledem k popularitě tokenu SHIB se analytici domnívají, že by mohl v roce 2023 vystoupat výše, a očekávají, že prozatím zůstane v býčí zóně

PEPE pravděpodobně dosáhne dalších zisků

Token PEPE je inspirován populární internetovou kreslenou pohádkou „Žabák Pepe“ a jeho nativní název je PEPE. Je prostředkem směny v síti a má deflační model, což znamená, že jeho nabídka je záměrně udržována na nízké úrovni, aby se omezilo kolísání cen.

Další klíčovou výhodou spojenou s Pepe je, že držitelé tokenu nemusí platit žádné transakční poplatky. Politika „bez poplatků“ mu pomohla rozšířit svůj dosah. Podle tržních trendů byla meme coin v posledních několika týdnech svědkem mnoha vzestupů a pádů.

Analytici očekávají, že token PEPE zaznamená další býčí rally, protože značný počet velryb stále sedí ve velkých pozicích

Conclusion

Vycházejíce ze skutečnosti, že meme mince jako Shiba Inu a PEPE prokázaly schopnost zvyšovat zisky na trhu, analytici se domnívají, že DigiToads se bude dlouhodobě dařit také.

Dynamický ekonomický rámec DigiToads a mnohostranné užitné hodnoty mohou členovi komunity pomoci diverzifikovat portfolio a zároveň si vybudovat trvalý zdroj pasivního příjmu


Share this article

Categories

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}