Podobné články

Paradox Ponziho schématu Bitcoin

„Ponziho schéma“ se stalo synonymem pro nejrůznější finanční podvody a peněžní machinace. Když rychlý šestiměsíční kolaps vymazal v roce 2022 z tržní kapitalizace kryptoměn 2

Těžba TONCOIN + ETH návod

Duální těžba TONCOIN + ETH návod

Jak těžit TON COIN?

Zajímavým způsobem, jak si při těžbě ETH, případně jiného coinu přivydělat je duální případně triální těžba (k ETH+ZIL zde). V současné době (únor 2022) dává největší ekonomický smysl duální těžba právě ve spojení s toncoinem. Než se dostaneme k samotnému návodu, je třeba si říci několik úskalí této těžby. TON coin nebo taky TON token je zatím čistě spekulativním aktivem. Při jeho těžbě vám výrazně naroste spotřeba energie, cca o 20W na grafickou kartu, zhruba o 3% vám klesne výkon na ETH a tedy je třeba počítat s vyšším účtem za elektřinu (zatím se ale stále vyplatí). Je ale určitě potřeba, podívat se na to, zda má vaše zařízení dostatečně silný zdroj.

Teď tedy k samotnému návodu:

Pro tento návod použijeme asi nejlepšího minera pro duální těžbu LOL miner a HIVE OS.

  1. Co je potřeba udělat, je stáhnout si do mobulu TON Keeper (dostupné na Google Play a Apple app store). Následně si vytvořte peněženku.
Toncoin telegram
  • Pro ovládání svých prostředků z poolu je potřeba stáhnou aplikaci Telegram (pro ty co neznají, ke stažení na App store, nebo Google play).
Toncoin telegram
  • Do odpovědi do robota vložíte adresu peněženky a potvrdíte. Tím svou peněženku zaregistrujete jako nového workera.
  • Teď konečně k nastavení samotného workera v HIVE OS. Vstoupíme na záložku Flyght Sheets.
  • A vytvoříme si nový. V části coin vybereme coin, který těžíme jako hlavní, v položce Wallet vybereme peněženku, do které chceme těžit, v záložce POOL si vybereme POOL ve kterém těžíme a v položce miner zvolíme lol miner.
  • Klikneme na žlutou část „Setup Miner Config“
  • Vrchní část nastavení minera necháme, tak jak je. Do části „Wallet and worker…“ nakopírujeme číslo peněženky pro TON Coin. Do části Worker napíšete, co chcete J. A do „pass“ x.
  • Uložite a Flyhlt sheet spustíte na workera, kterého používáte.
  •  Pokud jde o OC nastavení workerů. Obecně se tá říci, že čím vyšší nastavení taktu jádra, tím vyšší HR pro těžbu TON coin. Zároveň se tím ale zvýší spotřeba karty i celková spotřeba. Nastavení je tedy zcela na vašich možnostech.

Prodej TON coin na burze

První co musíte udělat, je přes telegram bota poolu vybrat TON na peněženku. To uděláte tak, že v nemu bota vyberete volbu „Windraw your coins from bot“. Následně zvolíte, kolik chcete vybrat. A je to.

Ton coin je zalistovaný jen na několika málo burzách. Osobně doporučuji burzu FTX, je nejbezpečnější největší a likvidní, tedy není problém TON coin průběžně odprodávat. Pro registraci na burze FTX s referal bonusem od težím.cz můžete kliknout sem.

Jakmile jste zaregistrovaní na burze, kliknete na políčko Walet – depozit. Do políčka coin vložíte TON, vyberete a zkopírujete adresu peněženku burzy. Pozor ne adresu ERC2O, ale adresu sítě ton coin. TON existuje i jako token na ETH síti, ale poplatky za přesun by vás mrzely.

Vrátíte se zpět do aplikace TON Keeper a dáte send. Do políčka adresy vložíte zkopírovanou adresu z burzy. Vrátíte se zpět na burzu a zkopírujete popis platby (kód níže) POZOR to je velmi důležité, jinak burza nerozezná platbu. Vrátíte se zpět do TON Keeperu, vložíte popis a potvrdíte platbu. Za pás vteřin máte své TONy na účtu a můžete je prodávat, nebo směňovat, za co potřebujete.

Pokud Vám članek pomohl, můžete nás podpořit na adresách

BTC

bc1qgtdksh3e9yxtthvj2grp9qysaezyk920snfqmp

ETH

0xBd76D102679f8b99d628Bd0817Cffe9CDebeA2BC

TON

EQBKRon0AMyN27MQZoGU5mpNjNWVDfng1en1QbEnFJUoUXNQ

Toncoin těžba

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}