Podobné články

$ETH vykazuje sílu, když se cena drží nad 3 tisíci dolary; jak vysoko se tento ERC-20 Memecoin dostane v roce 2024?

Trhy přijímají plně rizikové chování. TradFi má neukojitelný apetit po Bitcoinu ($BTC) a těžebních akciích a ještě letos SEC nepochybně schválí ETF Ethereum ($ETH) Spot. Jaké jsou nejlepší kryptoměny, které se právě teď vyplatí koupit? Podle některých analytiků by odpovědí mohly být ERC-20, zejména nové malé společnosti jako Galaxy Fox ($GFOX).

Bitcoin se od schválení do uvedení na trh dostal z 25 000 dolarů na téměř 55 000 dolarů. Ethereum má menší tržní kapitalizaci a je deflační. Většina lidí není připravena na to, co přijde. $ETH vykazuje sílu, protože cena se drží nad 3 tisíci dolary. Skutečnou otázkou však je, jak vysoko se tento ERC-20 memecoin dostane v roce 2024

Ethereum ($ETH): Drží se nad 3 000 USD

Ethereum po několikadenním šťouchání do rezistence na úrovni 3 000 USD konečně obrátilo a tato kritická psychologická úroveň se rychle změnila v podporu. Příliv do $ETH je velký a za touto cenovou akcí stojí obrovský úspěch Bitcoin Spot ETF. Představte si, že by $ETH zaznamenal podobný příliv. Potenciálně by mohl překonat $BTC z podstaty toho, že se jedná o menší aktivum.

V držení lepší měnové politiky a formující se jako sázka na institucionální adopci technologií pro tento cyklus, $ETH stále vypadá podhodnoceně, přestože se obchoduje nad 3000 USD. $BTC a $ETH jsou ideálními kryptoměnami pro začátečníky, kteří se v této oblasti namáčejí na prsty, a slibují zajímavější výnosy než TradFi.

Upgrade Dencun, který se chystá v březnu, je pro Ethereum dalším významným zadním větrem a podle některých odhadů se bude $ETH v době konečného termínu ETF v květnu letošního roku obchodovat vysoko nad 5 000 USD. Ethereum vykazující ohromující sílu přirozeně znamená, že nejlepší kryptoměny k nákupu jsou ty, které se nacházejí pod jeho širokou záštitou. Sezóna altcoinů na bázi ETH by mohla vypuknout každým dnem.

Galaxy Fox ($GFOX): Jak vysoko se může vyšplhat za současných podmínek?

Galaxy Fox je nový předprodejní klenot, který se vyšplhal přes 3,6 milionu dolarů ve financování a někteří analytici ho již označují za jednu z nejlepších kryptoměn, které je nyní možné koupit.

Síla Etherea vytváří obrovské množství bohatství a kryptoměny začínají zkoumat rizikovou křivku. Ti, kteří přijdou první, vydělávají nejvíce a naučit se kupovat nové krypto před uvedením na burzu je na býčích trzích nepostradatelnou dovedností pro každého, kdo chce 10x zvýšit své portfolio. Při včasném vstupu do $GFOX by si účastníci mohli užít standardní fázi zjišťování cen při spuštění a silný druhý dech, pokud bude ETF $ETH schváleno.

Galaxy Fox využívá hybridní konstrukci kombinující to nejlepší z žánrů memecoin a play-to-earn. Hráči mohou vydělávat hraním jejího webového3 runneru a zároveň si užívat typický výbušný vzestup memecoinu. Ekosystém je navíc vybaven funkcí spalování tokenů, která zajišťuje deflační nabídku, a odměny za sázky jsou vypláceny věrným stakerům $GFOX.

Nová implementace daní umožňuje stakerům $GFOX získat výnos z deflačního aktiva a celý tento ekosystém byl vybudován tak, aby podporoval tržní aktivitu. Výplaty korelované s růstem a aktivitou jsou pro stakery skvělou zprávou a celý tento ekosystém by mohl být připraven k explozi hodnoty.

Closing Thoughts: Ekosystém etherea je silný, ERC-20 vypadají připravené k tisku

Ethereum zůstává stabilně nad 3 000 USD, což dává tokenům ERC-20 obrovský prostor k rozletu. Mohly by být zřejmou špičkou mezi kryptoměnami, které se nyní vyplatí koupit, a zisky by mohly být dvojnásobné. Prvotní skok díky současné silné výkonnosti $ETH a druhý skok, až bude schválen ETF a instituce začnou přihazovat.

Galaxy Fox by mohla být jednou z nejlepších hodnotových koupí, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Podporuje ji rostoucí chuť spekulovat na memecoiny, vzestup narativu GameFi a solidní výkonnost $ETH. Vzhledem k tomu, že někteří analytici naznačují, že by se hodnota $GFOX mohla v nadcházejících měsících 100× zvýšit, mohl by být tento memecoin jedním z těch, které je třeba sledovat

Více informací o $GFOX najdete zde:

Navštivte předprodej Galaxy Fox | Přidejte se ke komunitě


Share this article

Categories

Tags

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}