Podobné články

Hackathon Bitcoin Lightning Network by BOLT FUN začíná 16. června

Shock The Web 2 je pokračováním hackathonu BOLT FUN, který se konal letos v březnu a jehož cílem bylo zapojit do ekosystému nové tvůrce.

  • BOLT FUN pořádá svůj druhý virtuální hackathon Lightning Network, který začíná ve čtvrtek 16. června.
  • Akce známá jako Shock The Web 2 má za cíl zapojit do ekosystému Bitcoin Lightning Network nové stavitele.
  • Akce potrvá čtyři dny, zúčastní se jí významní řečníci a myšlenkoví lídři z oboru a nabídne ceny v hodnotě až 2 600 dolarů.

BOLT FUN, platforma pro vývoj a vzdělávání v oblasti Lightning Network, pořádá svůj druhý virtuální hackathon pro Lightning s názvem Shock The Web 2, uvádí se v tiskové zprávě zaslané Bitcoin Magazine.

Od čtvrtka 16. června bude Shock The Web 2 bezplatný čtyřdenní hackathon. BOLT si klade za cíl využít tuto událost ke zpřístupnění designu a vývoje na Bitcoinu tím, že stavitelům nabídne vzdělávací obsah, mentoring, zábavu a ceny.

První den se zaměří na Lightning workshopy, diskuse, přednášky a další zábavné aktivity vedené odborníky z oboru a myšlenkovými lídry. Jakmile účastníci neboli hackeři okusí vývoj Lightningu, bude jim dána volnost a mentoring, aby navrhli a vytvořili buď vlastní individuální produkty, nebo s týmem.

V pátek by měli být hackeři připraveni a dychtiví pracovat na svých projektech po celý víkend a k dispozici jim budou mentoři, kteří je povedou. V neděli od 17:00 do 19:00 UTC budou účastníci prezentovat své projekty a budou mít šanci vyhrát bitcoinové ceny v hodnotě přes 2 500 dolarů

Shock The Web 2 má být uživatelsky přívětivý a povzbuzovat nové uživatele, aby se zapojili do zábavy, a BOLT hostí více než 10 hodin výukových kurzů a dalšího informačního obsahu z první akce pro všechny, kteří mají zájem se připojit. Ti, kteří chtějí poprvé stavět na Lightningu, mohou také postupovat podle tohoto průvodce návrhem své první webové aplikace Lightning.

BOLT chce navázat na úspěch svého předchozího debutového hackathonu Shock The Web, který se konal letos v březnu. Během debutové akce se zúčastnilo 80 hackerů a bylo předloženo 13 aplikací Lightning Network, mezi které byly rozděleny ceny v hodnotě 2 600 dolarů. Každý, kdo se chce na akci přihlásit, najde přihlašovací formulář zde.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}