Podobné články

Paradox Ponziho schématu Bitcoin

„Ponziho schéma“ se stalo synonymem pro nejrůznější finanční podvody a peněžní machinace. Když rychlý šestiměsíční kolaps vymazal v roce 2022 z tržní kapitalizace kryptoměn 2

Hoseki spustí otevřenou betaverzi produktu Bitcoin Proof Of Assets

Společnost Hoseki, která se zabývá infrastrukturou pro bitcoiny, uzavřela počáteční kolo investic pod vedením společnosti Stillmark a do 3. čtvrtletí 2022 plánuje otevřené beta testování produktu proof-of-asset.

  • Společnost Hoseki, která se zabývá infrastrukturou pro bitcoiny, uzavřela počáteční kolo investic pod vedením společnosti Stillmark.
  • Společnost již našla 50 tradičních věřitelů a hypotečních makléřů, kteří budou přijímat dokumentaci proof-of-assets od společnosti Hoseki.
  • Společnost Hoseki hodlá kapitál využít k dalšímu vývoji produktu a plánuje otevřenou beta verzi svého produktu během 3. čtvrtletí 2022.

Společnost Hoseki, služba proof-of-asset infrastruktury pro projekty založené na bitcoinech, oznámila dokončení investičního seed kola vedeného společností Stillmark, která se zaměřuje na bitcoinový rizikový kapitál, a dalšími významnými investory do bitcoinových rizikových projektů, podle tiskové zprávy zaslané Bitcoin Magazine.

„Hoseki poskytuje službu, která umožní bezprecedentní růst bitcoinové ekonomiky tím, že umožní snadné prokázání vlastnictví každému, kdo vlastní bitcoin. Jsme nadšeni z tohoto dalšího kroku v naplňování poslání naší společnosti,“ řekl Sam Abbassi, zakladatel a generální ředitel společnosti Hoseki.

Uzavřením dalšího kapitálu hodlá společnost Hoseki urychlit vývoj technologií a produktů zaměřených na infrastrukturu, aby uspokojila rostoucí poptávku po ověřovacích službách v souvislosti s bitcoinovým ekosystémem.

„Společnost Hoseki odemyká zcela nový způsob, jak se mohou bitcoinoví investoři podílet na bitcoinové ekonomice, kde vlastnictví nevylučuje užitečnost,“ uvedl Alyse Killeen, zakladatel a řídící partner společnosti Stillmark.

Killeenová dále uvedla: „Tým Hoseki chápe, že bitcoin je nejčistší formou kolaterálu na světě, a my jsme nadšeni, že můžeme podpořit jejich vizi poskytování dokumentace o vlastnictví digitálních aktiv milionům držitelů bitcoinů po celém světě.“

Mezi další významné bitcoinové podniky, které se účastní seed kola, patří Ten31, Castle Island Ventures a Avon Ventures. Nic Carter, zakládající partner společnosti Castle Island Ventures, vysvětlil význam možnosti ověřit bitcoinová aktiva pro budoucnost půjčování těmito slovy:

„Věřitelé a makléři teprve začínají chápat hodnotu půjček krytých bitcoiny a stále více chtějí prozkoumat, jakou větší roli bude toto aktivum hrát na globálních finančních trzích.“

Společnost Hoseki hodlá spustit neveřejnou alfa verzi svého produktu pro testovací skupinu, přičemž veřejná beta verze je plánována na třetí čtvrtletí roku 2022. Zájemci o program alfa se mohou více dozvědět zde:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}