Podobné články

SEC schválila spotové ETF na ethereum

Americká Komise pro cenné papíry (SEC) právě schválila první várku spotových ETF na ethereum (ETH). Tyto ETF by mohly mít obrovský dopad napříč finančními trhy,

Špatné lekce dne pizzy

Následující text je výňatkem z knihy „Fiat Ruins Everything“ od Jimmyho Songa. Navštivte obchod Bitcoin Magazine Store a objednejte si tištěnou, digitální nebo zvukovou kopii

Jak mi Bitcoin pomohl najít odvahu napsat tento článek

Dlouhá léta jsem žil životem, v němž jsem se omezoval. Ale komunita bitcoinů mi dodala odvahu podělit se o svůj pohled na věc.

Toto je názorový úvodník Mickeyho Kosse, absolventa West Pointu, který vystudoval ekonomii. Než přešel k finančnímu sboru, strávil čtyři roky u pěchoty.

Tento je pro plebs.

Nejsem si jistý, kdo to musí slyšet, ale nebyl jsem pozván, abych psal pro Bitcoin Magazine. Jak mohl tamní tým vůbec vědět, že existuji? Ve skutečnosti jsem jeho odkaz pro zasílání článků našel náhodou, když jsem hledal e-mailovou adresu zákaznického servisu. Pak mě napadl nápad na článek, poslal jsem jim rychlý e-mail a nápad se jim líbil.

Najednou jsem vlastně musel napsat návrh. Když to nakonec vyšlo, byl jsem na tom závislý. Úplně posedlá. Nemohla jsem se psaní nabažit a pak jsem při druhém odeslání článku dostala bezelstné „ne“ Když jsem se zeptala proč, dostala jsem od redaktora zdrcující recenzi.

Uvědomila jsem si však, že to, že si oni myslí, že článek nestojí za nic, neznamená, že si to myslím i já. Kritika se týkala obsahu, ne mě. Bylo to skvělé poučení, které mi umožnilo upravit strategii a změnit myšlení. Sakra, tento článek je převzetím návrhu, který byl odmítnut pro jedno z tištěných vydání časopisu Bitcoin. Redaktor, který mě odmítl, je nyní producentem poměrně velkého kanálu YouTube zaměřeného na Bitcoin. Vlastně mě právě najal, abych pro něj psal v zákulisí. Co říkáte na to, že se kruh uzavřel?

Svůj první článek jsem ani nezveřejnil prostřednictvím sociálních médií. Trvalo téměř 10 mých článků, které byly zveřejněny, než jsem veřejně naznačil, že jsem je napsal, a to tím, že jsem články zveřejnil na LinkedIn. Měl jsem strach. Bála jsem se, co si budou myslet moji přátelé, co řeknou lidé, jak budou reagovat. Neměl jsem odvahu propagovat svůj vlastní obsah. Ale komunita byla vstřícná a podporovala mě. A je tomu tak i nadále. Spolu s podporou mé ženy mi právě bitcoinová komunita dodala odvahu pokračovat. Když už nic jiného, tak přátelství, která jsem na této cestě navázal, za to více než stála

Napište si svůj pracovní životopis

Kdo jsem? Jsem nikdo. Pravděpodobně tu nemám co dělat. Ale vy čtete můj článek. Stejně tak by mohl být váš. A stále může být váš. Bitcoin má tvrdý limit, to ano, ale bitcoinová komunita není hra s nulovým součtem.

Dokud jsem neobjevil Bitcoin, žil jsem život neviditelných a sám sebe omezujících limitů. Smířil jsem se s tím, že musím investovat brzy a často a že se budu muset věnovat nízkorizikové, průměrné a obezřetné kariéře, abych mohl v 60 letech odejít do důchodu a žít jen tak dlouho, abych mohl zemřít, až moje vnoučata začnou končit vysokou školu.

Ale začal jsem být neklidný. Bitcoin mi umožnil vidět věci, ke kterým jsem byl dříve slepý. Dodalo mi to odvahu. Dodal mi odvahu převzít odpovědnost za svůj život a razit si vlastní cestu. Bitcoin odemkl můj potenciál. Uložení životní síly v neředitelné, bezpovolené, peer-to-peer peněžní síti je neuvěřitelně mocné.“

Každý člověk, který mi řekne, že Bitcoin je hloupost, Ponzi nebo podvod, mi dodá ještě větší chuť. Jednoduše nám připomínají, že jsme v této decentralizované revoluci stále ještě na nepochopitelně brzkém stupni. Tito NPC málokdy věnovali více než pár minut nebo hodin opozičně zaměřenému výzkumu, aby si potvrdili své vlastní existující předsudky. Jsou ve vězení, které si sami vytvořili, a odmítají příležitost, která se naskytne jednou za tisíciletí, vybudovat něco nového.

Pravdou je, že největší překážkou ve vašem životě mohou být dost možná omezení, která si sami ukládáte ve své mysli.

Odstraňte své pochybnosti pomocí Bitcoinu a staňte se neomezenými.

Tento příspěvek napsal Mickey Koss. Vyjádřené názory jsou výhradně jeho vlastní a nemusí nutně odrážet názory společnosti BTC Inc. nebo časopisu Bitcoin Magazine.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}