Podobné články

Paradox Ponziho schématu Bitcoin

„Ponziho schéma“ se stalo synonymem pro nejrůznější finanční podvody a peněžní machinace. Když rychlý šestiměsíční kolaps vymazal v roce 2022 z tržní kapitalizace kryptoměn 2

Množení a získávání kryptoměn jinak

Jak získat další bitcoin kryptoměny, bez těžby a obchodování. Jak je rozmnožit. Možné a vyzkoušené cesty popisuji níže.

1. Spořící účty

Spořící účty fungují podobně jako spořící účty v bance jen s poměrně vyšším úrokem, ten se přitom pohybuje od 4 do 15% v závislosti na kryptoměně, kterou se rozhodnete uložit a typu účtu. Platí, že čím větší úrok, tím větší riziko. Účty mají oproti jiným službám výhodu v tom, že z nich můžete kryptoměny kdykoli vybrat.

Mezi nejbezpečnější účty, které sám používám k uchovávání krypta patří.

a)     Celsius network 

podle mě nejlepší ze všech spořících účtů. Stojí za ním obrovský finanční síla, při registraci a vkladu kryptoměn za alespoň 200 USD získáte dalších 30 USD v bitcoinu jako bonus. Při posílání kdyproměn na vlastní peněženku, nebo burzu pak neplatíte žádné transakční poplatky. Respektive je Ceosius polatí za vás. Mezi majiteli celsius účtů si taky můžete směňovat krypta zcela zdarma. Pokud si nastavíte příjem odměn ve CEL tokenu (vlastní kryptoměna burzy) získáte tak o 25% vyšší odměnu. Výplácí každý týden a samotný CEL token je mince, která získává na hodnotě poměrně rychle.  

odkaz zde

b)    Binance 

Účty, nabízí o něco vyšší úročení než Celsius. Celý jejich ecosystém nabízí v podstatě nejširší nabídku služeb v kryptoměnách. Nevýhoda Binance je v tom, že vždy platíte poplatky za přesun kryptoměn mimo Binance. Nejsou to zrovna malé poplatky.

odkaz zde

 2. Staking

Jedná se způsob zajištění bezpečnosti sítě na principu PoF, tedy důkazem sázky měny. Technicky vzato tak uzamknete svoje mince u stakovacího poolu a po tuto dobu s nimi nemůžete nic dělat. Zpravidla jde o dobu 21 dní minimálně. Roční úročení záleží opět především na typu mince, ale pohybuje se od 4 do 30 %. Je ale třeba si též uvědomit, že čím větší je procento zisku, tím větší je inflace v síti.

3. Směňovací boti

Můj nejoblíbenější způsob množení krypta. Jsou různé druhy automatických botů. V jednoduchosti jde o to, že si vložíte na burzu (nejlépe Binance), nějakou kryptoměnu a nastavíte si bota, který jí směňuje s volatilními měnami. Pokud bota dobře nastavíte, umí vám v průměru vydělat 1-2% denně z vkladu. Samozřejmě někdy přešlápne, ale toto je celkový průměr.

Můžu vřele doporučit tyto 3. služby

3commas.io

Botovací služba, která nabízí obrovské množství nastavení už v základní bezplatné verzi nabízí poměrně slušné možnosti. Pro pokročilejší funkce a více botů je nutné si připlatit. Není to levné, nicméně mám tu tak trochu návod, jak to obejít. Pokud si totiž zaplatíte, jen na jeden měsíc, a nastavíte si maximální množství služeb, po skončení této doby si sice další služby nezapnete, ale již běžící boty vám nezastaví. Link pro slevu níže.

3commas sleva 10%

Revenue Bot

Myslím si, že zdaleka nejlepší bot pro začátečníky

Samotné používání bota je zdarma. Musíte si však nabít drobnější částku na poplatek ze zisku. Bot si bere 20% z celkového zisku z krypta které obchoduje si totiž sám nic vzít nemůže. Osobně ho používám a jsem velmi spokojen.

Najdete zde

Bitsgap

No velmi dobrý, možná i nejlepší bot pro množení kryptoměn, jen je třeba počítat už s vyšším kapitálem pod 1000 USD se vám ani nespustí.

Referal pro měsíc pro verze zdarma zde

 4  DEFI, FARMY

De-Fi neboli decentralizované finance, nebo-li P2P v kryptu. No já se přiznám, že se do tohoto nepouštím, ale pokud někoho tento způsob zajímá, doporučuju. Youtube kanál Kryptovláďa.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}