Podobné články

Bitcoin a další kryptoměny do začátku, bez námahy ZDARMA

Způsobů, jak získat Bitcoin a jiné kryptoměny bez větších investic zdarma je veliké množství a jistě se mi zde nepodaří vypsat všechny. Pokusím se tedy vypsat ty, se kterými mám osobní a dobrou zkušenost. Zároveň referraly posílám vždy pod odkazem. Ostatně všechny bonusy jsem sám využil a vybral. Je to tedy hlavně o vaší šikovnosti. Můžete zdarma a bezpečně získat více než 500 USD v různých kryptoměnách, což mi přijde víc než fajn.

Aplikace SwissBorg (300 – 400 USD)

SwissBorg je švýcarská kryptoburza nabízející zajímavou aplikaci, kde hravou cestou při splnění všech úkolů získáte 250 CHSB tokenů. Odměny však začínají už od 50 CHSB. Cena se pohybuje někde mezi 1,2 – 2 USD, tedy můžete získat zdarma a bez ověření více než 300 USD. Účelem úkolů je samozřejmě získat váš zájem o zmíněnou burzu, nicméně odměna za váš zájem je více než zajímavá.

Odkaz na aplikaci zde: Aplikace SwissBorg (jen z mobilu)

Referenční kód pro bonus: U2BEORI

Kryptoměnové burzy s bonusem

Největší kryptoměnová burza Coinbase.com (10 – 60 USD)

Tato největší kryptoměnová burza nabízí vstupní bonus 10 USD v Bitcoinu po vkladu alespoň 100 USD, zároveň máte možnost při vyplnění několika kvízů získat dalších 50 USD v tokenech. Takže můžete získat 60 % navíc oproti vkladu hned ze startu.

Odkaz pro bonus zde: Coinbase

Pohodlná mobilní aplikace Crypto.com (25-50 USD)

Další z burz nabízející vstupní bonus, burza má výhodu poměrně kvalitního zabezpečení a příjemné mobilní aplikace s jednoduchým ovládáním. Nabízí vstupní bonus 25 – 50 USD při prvním vkladu fiat (co je FIAT) peněz v hodnotě 5000 CRO (Crypto.com token), a nechání si zaslat platební krypto karty. Peníze si můžete hned vybrat. Na druhou stranu od provedení mého vkladu se hodnota Crypto.com tokenu ztrojnásobila, takže je postupně převádím do Bitcoinu.

Odkaz pro bonus zde: Crypto.com

Druhá největší krypto burza Binance.com (10 – 50 USD)

Druhá největší kryptoměnová burza. Po registraci pod referalem dostanete 10 USD jako uvítací bonus a 10 % slevy z poplatků. Po vyplnění jednoduchých kvízů můžete získat dalších 50 USD. Samotná burza je skvělá na obchodování s různými altcoiny.

Odkaz pro bonus a slevu zde: Binance.com

Jedna z největších burz Okex.com 10 – 80 USD

Jenda z větších burz, při využití referalu níže dostanete 10 USD v BTC po prvním vkladu. Po ověření účtu a provedení obchodu máte možnost získat dalších 50 USD.

Okaz pro bonus Okex.com

Nekonečná virtuální těžba Stormgain (3 USD – nekonečno)

Burza jako promo nabízí bonus 3 USDT za registraci pod odkazem níže, zároveň vám dává možnost virtuální těžby bytcoinu zdarma je to promoakce k nalákání na burzu samotnou, ale múžete tak za pár kliků natočit dost krypta. 

Odkaz na bonus  

Švýcarská kryptoměnová burza Swissborg (3-300 USD)

Při registraci na burzu a vkladu alespoň 50 EUR, dostanete virtuální stírací los, kde se vám objeví odměna. Osobně jsem si setřel tu nejnižší částku, ale může tam být až 300 USD. Na burze se nevyplatí Bitcoiny kupovat, ale prodávat rozhodně ano. Má nejvyšší ceny. Švícaři jsou prostě drazí. Ale za těch 50 EUR se to vyplatí. Navíc registraci budete potřebovat, pokud splníte ůkoly v jejich Cominity aplikaci výše a tam už jde o hodně.

Odkaz na bonus zde 

Spořící účet

Kryptopeněženka s úrokem 4-10% ročně Cesius Wallet (30 USD)

Velmi dobrá kryptopeněženka, která vám úročí Bitcoin a další kryptoměny 4-10% ročně. Při vkladu 200 USD dostanete po měsíci držení 30 USD jako uvítací bonus. Celsius navíc jako jediný nabízí výběry zcela zdarma. Jestli tam tedy svá krypta po získání bonusu necháte je zcela na vás. Osobně tam držím asi 20% portfolia.

 Odkaz pro bonus: CelsiusWallet

Prohlížeče:

Internetový prohlížeč Brave (0 – nekonečno)

Velmi dobrý internetový prohlížeč na bázi Google Chrome, který vás za surfování po internetu odměňuje kryptoměnou BAT, zároveň vám dává možnost odměnit oblíbené tvůrce. Mě osobně víc než vyhovuje. Na zbohatnutí to není ale jednak je perfektní například v blokování reklam a pak BAT není k zahození a odměny naskakují poměrně rychle. Při vlažném používání cca 1 BAT měsíčně.

Odkaz ke stažení zde: Brave

„Klikač“ za odměny v BTC CryptoTab Browser

Poměrně zajímavý způsob, jak si ,,naklikat” odměny v BTC. Funguje na podobném principu, jako Brave, je rovněž velmi bezpečný a pracuje na Google Chrome ovšem vyděláváte v BTC s o něco málo rychleji než u Brave. Přesto mi není tak sympatický. 

Odkaz ke stažení zde CryptoTab Browser

Androidí aplikace na těžbu kryptoměn PHT miner 

Aplikace pro android (ka stažení na Google play), která vám těží kryptoměnu Phoneum. Stačí jednou týdně kliknout a nějaké drobné vám přinese. Pro získání 200 PHT do začátku můžete použít referal.

Odkaz ke stažení

Referal: tw5w48fq

 Z.B.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}