Podobné články

Duplexní demokracie

Tento článek je uveden v časopise Bitcoin Magazine’s „The Primary Issue“. Klikněte zde a získejte roční předplatné časopisu Bitcoin.“ „Každé volby jsou jakýmsi předaukčním prodejem

Posmrtná zpráva o spuštění lodi Ocean Launch

No, řekněme, že spuštění Oceánu ze společenského hlediska nebylo nijak hladké. Rozhodnutí odfiltrovat transakce provádějící nápisy mělo být jasně sděleno v den spuštění, místo toho

Jak získat bitcoin a další kryptoměny

6.1       Nákup na burze

První a nejjednodušší možností k získání kryptoměn je nákup na burze. Burz jsou stovky, a ne všechny jsou bezpečné a transparentní. Burzy mají několik výhod i nevýhod.

Výhody:

  • Jednoduchost nákupu.
  • K prvnímu vkladu při použití referal kódu crypto zdarma (u většiny burz).

Nevýhody:

  • Ztráta anonymity. Většina relevantních burz požaduje ověření identity.
  • Nevlastníte privátní klíče, bezpečnost svých coinů tak svěřujete burze (dokud si krypta nepřevedete na peněženku)
  • Poplatky

Doporučené burzy:

Burzy

Change invest – Doporučuji hlavně pro nákup bitcoinu a Eterea. Zejména kvůli jednoduchosti a celkově nejnižší ceně. Nedoporučuji kupovat jiné kryptoměny, protože nemáte možnost, si je někam poslat.

Crypto.com – Zajímavá kryptoburza nabízející širokou škálu doprovodných služeb. Po prvním vkladu a registraci přes můj odkaz (min. 350 USD) dostanete kryptoměnu v hodnotě 25USD jako bonus .

Coinbase.com/coinbasepro – Nejvetší kryptoburza na světe. Má vyšší poplatky, ale je nejspíš ze všech burz nejbezpečnější. Doporučuji, vybrat vstupní bonus po registraci přs naš odkaz na Coinbase a plynule přejít na Coinbase.pro.

Binance– Má asi nejoblíbenější burza. Nabízí opravdu komplexní služby ze světa kryptoměn. Už je ale spíše pro pokročilejší. Slušné poplatky, perfektní služby. 

6.2      Farmy,  air dropy, DEFI projekty, spoření

Jedná se už o pokročilý způsob získávání kryptoměn, vyžadující jisté znalosti. V jednoduchosti. Čím větší nabízené úročení, tím větší riziko a pravděpodobnější podvod (SCAM). Za nejbezpečnější v tomto ohledu považuji projekt Celsius, kde se vám kryptoměny zhodnocují přibližně 4-10% ročně. Odkaz pro instalaci zde: Celsius při registraci přes tento link získate 30 USD v bitcoinu, dobré video o tom, jak Celsius funguje natočil Kryptomates odkaz zde.

Přiznám se, že do vod DEFI, farem atd se nepouštím, protože je považuji za poměrně riskantní a zatím jsme v době divokého západu kryptoměn. Nicméně, pokud toto někoho zajímá, můžu s jistou dávkou opatrnosti doporučit youtube kanál Kryptovláďa.

6.3       Kryptoměny pro nováčky zdarma

K tomu samostatná stánka zde.

6.4.         Těžba kryptoměn

 K tomu samostatná stránka zde.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}