Podobné články

Každý sportovec by si měl koupit Bitcoin

Mnoho profesionálních sportovců je pro bitcoin, protože potřebují výhledové myšlení, aby si připravili finance na dobu, kdy ukončí kariéru.

Sledujte tento díl na YouTube

Poslechněte si díl zde:

  • Apple
  • Spotify
  • Google
  • Libsyn
  • Overcast

Tento týden v podcastu „Bitcoin Bottom Line,“ C.J. Wilson setkal s Joshem Olszewiczem, vedoucím výzkumu ve společnosti Valkyrie, aby s ním diskutoval o makrofinancích a jejich propojení s Bitcoinem.

Rozhovor zahájil Olszewicz tím, že se podělil o druhy trhů, na kterých se podílel před svým seznámením s Bitcoinem. Olszewicz hovořil o svém zájmu o technologii a decentralizaci sítě Bitcoin.

Wilson se dále podělil o použitelnou historku z dětství o tom, jak si šetřil peníze na luxusní kolo. Tato zkušenost mu pomohla upevnit myšlenku spoření v jeho mladé mysli. Wilson se podělil o svůj minulý život profesionálního hráče baseballu a dvojice hovořila o tom, proč je mnoho profesionálních sportovců pro bitcoin. Pro mnohé z nich je to do značné míry spojeno s myšlením zaměřeným na budoucnost a spořením do budoucna.“

Poté, co Wilson strávil nějaký čas nad tímto tématem, hovořil o svých minulých investicích a o tom, že v té době považoval Bitcoin za podvod. Poté, co si to vyslechl, se Olszewicz ptá, co změnilo Wilsonův názor. Ten odpověděl: „Můj názor se změnil v době býčího trhu, na kterém se Bitcoin rozjel.“ Wilson po vysvětlení svého úvodu do mince vysvětluje své počáteční investiční strategie pro investování do bitcoinu:

Dával si milníky, aby se při investování udržel pod kontrolou, a pokud těchto milníků dosáhl, investoval další peníze, vytvářel nové milníky a tak dále.

Brzy poté, co se bavili o obchodování s bitcoiny, se rozhovor stočil k negativům obchodování a k tomu, jak může být návykové, pro někoho dokonce nebezpečné. Wilson se podělil o osobní příběh a prohlásil: „Stává se to trochu nebezpečným, protože to smete stranou obavy o bezpečnost a faktické informace o nedostatku.“

Hostitelé uzavřeli epizodu další diskuzí o obchodování s bitcoiny, těžbě, financích a růstu bitcoinové komunity jako celku

Podívejte se nebo si poslechněte celou epizodu, kde najdete více informací!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}