Podobné články

Oznamujeme: Pitch Day na konferenci Bitcoin 2024 – objevování nové třídy bitcoinových startupů

Pitch Day na Bitcoin Conference je zpět! Bitcoin Magazine a The Bitcoin Conference hledají další vlnu startupů, které se zúčastní soutěže v pitchingu bitcoinů. Na největší světové konferenci Bitcoin 2024, která se koná 25.-27. července v Nashvillu, budou zakladatelé prezentovat své vize na největším pódiu bitcoinové soutěže porotcům v 6 kategoriích:

  • Layer 2 + Scaling Technology
  • Mining + Energy
  • Investing (Alpha)
  • Open Source
  • Ordinals
  • Locals Only (Nashville-based startups)

Pitch Day na Bitcoin konferenci vyzdvihuje elitní Bitcoin startupy napříč ekosystémem od roku 2021, přičemž mezi předchozí vítěze patří např: Debifi, Geyser Fund, Nunchuck, Alby, The Bitcoin Company, Elixir Games a 24 Exchange.

Layer 2 + Scaling Technology

S rostoucím přijetím Bitcoinu stále roste poptávka po blokovém prostoru a my hledáme inovativní projekty, které stojí v čele zvyšování kapacity Bitcoinu pro škálování a začlenění většího objemu transakcí a zároveň rozšiřují případy použití nad rámec převodu peněžní hodnoty.

Track Layer 2 + Scaling Technology je zaměřen na identifikaci špičkových zakladatelů a společností pracujících na aplikacích souvisejících s Lightningem, alternativními návrhy Layer 2, cross-chain vypořádáním a využitím nově identifikovaných technologií včetně BitVM.

Mining + Energy

Těžba bitcoinů si udržuje jedinečné postavení v širším energetickém prostředí vzhledem ke své flexibilitě, geografickému rozložení a kapacitě jako nástroje pro unikátní energetické služby. Na trati Mining + Energy se sejdou inovátoři vytvářející nové obchodní aplikace pro těžbu bitcoinů, hardware, software a firmware pro provoz, jakož i digitální infrastrukturu umožňující růst těžby bitcoinů po celém světě.

Investování (Soutěž Bitcoin Alpha)

Soutěž Bitcoin Alpha Competition, která byla poprvé představena na konferenci Bitcoin 2023 v Amsterdamu, sponzorovaná společností Samara Alpha Management, je zpět – jejím cílem je určit dalšího špičkového správce bitcoinového fondu, který nabídne 1 milion USD v počátečním kapitálu k nasazení své strategie.

Vzhledem k tomu, že trh s bitcoiny se s příchodem spotových ETF ve Spojených státech dramaticky změnil, je cílem Investiční stopy vyzdvihnout inovativní strategie přinášející výkonnost s BTC jako benchmarkem.

Open Source

Technologie Open Source leží v srdci Bitcoinu a je klíčová pro poskytování hodnotných služeb, které dnes využívají všichni, kdo provádějí transakce s Bitcoinem. Open Source track přináší kouzlo Open Source Stage do pitch arény a ocení nejlepší open source projekty v ekosystému Bitcoinu.

Ordinály

Ordinály v minulém roce explodovaly na scéně, převrátily trh s digitálními sběratelskými předměty a změnily tržní dynamiku celého krypto ekosystému. Track Ordinals hledá nejlepší projekty využívající nápisy – ať už ve formě digitálních sběratelských předmětů, nebo infrastruktury umožňující růst ordinals jako celku.

Pouze pro místní

Pitch Day se blíží do Nashvillu a je jen správné upozornit na domácí bitcoinové talenty v Music City. Skladba Locals Only uvádí na mapu nejlepší nashvillské bitcoinové startupy bez ohledu na to, v jakém odvětví bitcoinové ekonomiky působí.

Myslíte si, že na to máte?

Zájemci z řad startupů a open source projektů se mohou přihlásit do soutěže Bitcoin Pitch na konferenci Bitcoin 2024. Klikněte zde a přihlaste se do soutěže.

Máte zájem o sponzoring?

Klikněte zde a zeptejte se na sponzoring titulu, sponzoring jednotlivých tracků nebo zjistěte, jak se váš venture fond může zapojit jako porotce soutěže.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}