Podobné články

Potenciální vzestup: jak by tyto dva tokeny mohly během nadcházejícího býčího trhu zastínit XRP

  • Cena XRP prudce vzrostla, protože Wall Street sleduje ETF XRP Spot.
  • Nová meme coin získala v probíhajícím předprodeji 1 milion dolarů a stala se tak nejlepší ICO
  • TRON (TRX) posílil na ceně, když vede žebříček deseti nejlepších blockchainů.

Ripple (XRP) je na cestě k získání další hodnoty, protože Wall Street s touto mincí spřádá důležité plány. Mezitím se nová meme coin stala top ICO poté, co v předprodeji získala 1 milion dolarů, zatímco komunita TRON (TRX) se před koncem roku také dočkala dobrých zpráv.

Projděme si nejnovější informace o XRP, TRX a nové meme minci a najděme nejlepší krypto mince, do kterých je vhodné investovat!

Cena XRP prudce stoupá, Wall Street sleduje spotový ETF XRP

Když se rozšířilo nepravdivé tvrzení o tom, že společnost BlackRock plní podmínky pro vytvoření spotového ETF XRP, hodnota XRP prudce vzrostla. Po tomto incidentu si investoři na Wall Street uvědomili, že po spotovém ETF na XRP je velká poptávka.

Dne 17. prosince 2023 vyvolal Yassin Mobarak, zakladatel společnosti Dizercapital, intenzivní diskusi o potřebě spotového ETF XRP. Vzhledem k tomu, že dosud žádná instituce nepodala žádost o XRP Spot ETF, Mobarak ve svém tweetu uvedl, že pole působnosti je otevřené.

Po tomto tweetu si nativní token Ripple za dva týdny připsal 4,7 %. Cena XRP od Ripple se zvýšila z 0,6096 USD na 0,6386 USD. Podle předpovědi ceny XRP by cena Ripplu mohla v roce 2024 vzrůst o 72,2 %.

Pokud trh zůstane býčí, bude se Ripple do konce roku 2024 obchodovat za 1,10 USD. Cenu nativního tokenu Ripple však mohou ovlivnit i medvědí trendy. V takovém případě se bude Ripple do konce roku 2024 obchodovat za 0,9067 USD za XRP.

$RBLZ získává 1 milion dolarů, plánuje se zaměřit na centralizované systémy

Rebel Satoshi je nová meme mince, jejímž cílem je napadnout centralizované systémy pomocí rebelů. Rebel Satoshi hodlá vytvořit komunitu underdogů, která se zaměří na systémy, jež zvýhodňují pouze elitu.

Nativní token od Rebel Satoshi má hodnotu $RBLZ a v předprodeji se rychle vyprodává. V současné době se $RBLZ nachází ve fázi 3. kola předprodeje pro občany. Cena každého tokenu $RBLZ je 0,02 USD. Po oficiálním spuštění Rebel Satoshi získají první investoři do $RBLZ 150% návratnost investice.

Investoři do $RBLZ budou mít také možnost využívat exkluzivních výhod a také přispívat do ekosystému Rebel Satoshi. Po spuštění Rebel Satoshi na DEX se bude $RBLZ začínat obchodovat za 0,025 USD.

V probíhajícím předprodeji zatím Rebel Satoshi získala 1 milion dolarů. $RBLZ se etablovala jako top ICO roku 2023 poté, co v předprodeji trhala rekordy.

Jako měsíc spuštění Rebel Satoshi byl vybrán únor 2024. Čas se tedy krátí a ti, kteří se chtějí zapojit do předprodeje $RBLZ, by měli jednat nyní. K přihlášení do předprodeje $RBLZ můžete nyní použít bitcoin a 50 nejlepších altcoinů.

TRX prudce roste poté, co TRON dosáhl nového milníku

Dne 22. prosince 2023 zveřejnil CryptoRank žebříček 10 nejlepších blockchainů podle počtu aktivních uživatelů za 30 dní. Seznamu vévodil TRON se 43 miliony uživatelů. Tato zpráva ukázala růst TRONu jako blockchainu. Pomohla také zlepšit cenu TRX, nativního tokenu od TRONu.

Poté, co CryptoRank zveřejnil žebříček deseti nejlepších blockchainů, TRX získal na hodnotě 2,5 %. Cena TRX se zvýšila z 0,1041 USD na 0,1068 USD. Předpověď ceny mince TRON naznačuje, že by TRX mohl do konce roku 2024 získat 74,7 % hodnoty.

Pokud se nálada na trhu změní na býčí, dosáhne TRX do konce roku 2024 své maximální předpokládané ceny 0,1847 USD

Pokud však trh ovlivní medvědí nálady, bude to mít dopad i na cenu TRON. Očekávaná minimální cena nativního tokenu TRON pro rok 2024 je 0,1496 USD.

Pro nejnovější aktualizace a další informace určitě navštivte oficiální webové stránky Rebel Satoshi Presale nebo kontaktujte Rebel Red prostřednictvím Telegramu


Share this article

Categories

Tags

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}