Podobné články

Golf a Bitcoin: Největší hry

„Golf je klamně jednoduchý a nekonečně složitý, uspokojuje duši a frustruje intelekt. Je zároveň obohacující i šílený – a je to bezpochyby nejlepší hra, jakou

Předpověď ceny AltSignals (ASI), když prodej tokenů dosáhl 723 tisíc dolarů

  • Prodej tokenů AltSignals již vynesl 723 tisíc dolarů, což je 67 % původního cíle

  • Za úspěchem stojí především humbuk kolem umělé inteligence v oboru

Humbuk kolem umělé inteligence (AI) pokračoval i tento týden, kdy své plány ohledně tohoto odvětví oznámily další společnosti. Například cena akcií společnosti Palantir prudce vzrostla poté, co společnost oznámila vysoké zisky a poptávku po svých produktech AI.

Společnost IBM se zároveň rozhodla obnovit vývojové studio pro umělou inteligenci Watson. WatsonX bude platformou, která pomůže firmám rozjet jejich projekty AI. IBM bude nabízet tuto službu i konzultace k ní.

Prodej tokenů AltSignals pokračuje

Analytici se domnívají, že umělá inteligence je nejpřevratnější technologií moderní doby. Někteří analytici ji považují za moment iPhonu, který navždy narušil odvětví mobility. Umělá inteligence totiž naruší specifická odvětví, jako je zdravotnictví, vzdělávání, a dokonce i žurnalistika. Například lékaři nyní používají modely AI k diagnostice nemocí, zatímco novináři využívají AI k psaní obsahu.

Probíhající hype kolem AI vysvětluje, proč se AltSignals prodeji tokenů tak daří. Vývojáři již získali 723 tisíc dolarů od investorů z celého světa. To znamená, že se vývojáři blíží k hranici 70 %, protože v první fázi se snaží získat 1 milion dolarů

Token ASI se prodává za pouhých 0,015 USD, takže je pro většinu lidí vysoce dostupný. Stejně jako u jiných prodejů tokenů se očekává, že vývojáři v další fázi prodeje cenu zvýší.

Co je AltSignals?

Pro začátek, AltSignals je společnost, která již nějakou dobu existuje. Jedná se o ziskovou společnost, která poskytuje obchodní signály pro obchodníky v oblasti forexu a kryptoměn. Tyto signály, které jsou velmi přesné, jsou denně zasílány tisícům obchodníků. Jsou vyvíjeny pomocí technických ukazatelů, jako jsou klouzavé průměry a index relativní síly

V rámci svého růstu vývojáři oznámili plány na využití umělé inteligence ve svém procesu. Tato umělá inteligence bude mimo jiné využívat další technologie, jako je zpracování přirozeného jazyka, strojové učení, regrese a prediktivní modelování

.

Kromě obchodních signálů bude mít vrstva AI sítě další funkce, mimo jiné klub členů AI, obchodní turnaje a správu komunity

Podle její bílé knihy, se ve druhém čtvrtletí uskuteční v ekosystému několik akcí. Nejdůležitější z nich bude uvedení tokenu na trh a jeho uvedení na burzu Uniswap a další burzy. Vývojáři také rozšíří tým, zajistí mimoburzovní partnerství a představí engine pro analýzu sentimentu.

Předpověď ceny AltSignals (ASI)

Je těžké provést přesnou předpověď ceny ASI, protože token ještě nebyl uveden na burzy. Soudě podle historie však existuje několik důvodů, proč cena AltSignals po uvedení na burzu poroste. Za prvé, ve většině období mají tokeny po uvedení na burzy tendenci růst. Děje se tak hlavně kvůli celkovému humbuku.

Za druhé, AltSignals se nachází v odvětví, u něhož se v nadcházejících letech očekává rychlý růst. Viděli jsme to na úspěchu dalších AI tokenů a společností, které na toto odvětví sázejí. Dále je pravděpodobné, že AltSignal bude stoupat před spuštěním vrstvy AI.

Stejně jako ostatní kryptoměny však bude mít ASI vždy své vzestupy a pády. Proto má smysl alokovat pouze prostředky, které si můžete snadno dovolit ztratit. Token AltSignals ASI si můžete koupit zde.


Share this article

Categories

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}