Podobné články

Duplexní demokracie

Tento článek je uveden v časopise Bitcoin Magazine’s „The Primary Issue“. Klikněte zde a získejte roční předplatné časopisu Bitcoin.“ „Každé volby jsou jakýmsi předaukčním prodejem

Posmrtná zpráva o spuštění lodi Ocean Launch

No, řekněme, že spuštění Oceánu ze společenského hlediska nebylo nijak hladké. Rozhodnutí odfiltrovat transakce provádějící nápisy mělo být jasně sděleno v den spuštění, místo toho

Předpověď ceny bitcoinu před zasedáním Federálního rezervního systému

  • Bitcoin nachází odpor na úrovni 30 tisíc dolarů
  • Výstřižek obrazce hlavy a ramen poskytuje podporu
  • Realizovaný poměr HODL naznačuje, že investoři mohou koupit pokles

Hlavní událostí obchodního dne je zasedání Federálního rezervního systému. Většina účastníků trhu očekává, že Fed zvýší úrokovou sazbu o dalších 25 bb, klíčové však bude, jak své rozhodnutí komunikuje.

Holubičí rétorika by měla být medvědí pro americký dolar a býčí pro bitcoin, zatímco jestřábí by bitcoin zatížila, protože dolar by rostl.

Před rozhodnutím Fedu bojuje Bitcoin o 30 tisíc dolarů. Obtížně překonával horizontální rezistenci a vytvořil možný obrazec hlavy a ramen.

I když je neúplný, může vést k dalšímu oslabení, pokud cena klesne pod linii hrdla obrazce. V takovém případě se kupci pravděpodobně objeví v oblasti 24 000 dolarů, kde může předchozí rezistence poskytnout podporu.

Graf bitcoinu od TradingView

Realizovaný poměr HODL pro Bitcoin upřednostňuje nákup budoucích poklesů

Nazývá se také RHODL ratio a má jednoduchý výklad. Trh se přehříval vždy, když poměr dosáhl červeného pásma, což znamenalo, že býčí cyklus končí.

Naopak medvědí trh končí vždy, když dosáhne zeleného pásma a měl by začít býčí cyklus. Bitcoin na začátku roku 2023 rostl, protože poměr RHODL naznačoval konec medvědího trhu.

Proto by měl být jakýkoli pokles v důsledku dnešního rozhodnutí Federálního rezervního systému nakoupen, protože RHODL má velký prostor do dosažení červené oblasti


Share this article

Categories

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}