Podobné články

Předpověď ceny kryptoměn: Floki, BitBot, Arweave

Arweave (AR) cryptocurrency logo against a global background

Cenám kryptoměn se minulý týden mírně dařilo, protože investoři přijali rizikový sentiment na finančním trhu. Bitcoin poprvé za více než měsíc vyskočil nad 67 000 dolarů, zatímco BitBot pokračoval v prodeji tokenů a získal miliony dolarů. Tento článek se zaměřuje na BitBot, Floki a Arweave.

Předpověď ceny Arweave

Arweave je jedním z největších hráčů v odvětví web 3 s tržní kapitalizací přes 3 miliardy dolarů. Narušuje odvětví online úložišť tím, že vývojářům poskytuje řešení trvalého ukládání dat. Vývojáři mohou také spouštět inteligentní smlouvy, které zpracovávají transakce během několika sekund pomocí její technologie Warp

Ceně Arweave se v posledních týdnech dařilo, protože se vzepřela gravitaci, kterou jsme v kryptografickém průmyslu zaznamenali. Minulý týden vyskočila až na 50 dolarů, což je nejvyšší úroveň od ledna 2022. Od svého nejnižšího bodu v roce 2023 se vyšplhala o více než 1 150 %. Naposledy vyskočila nahoru čtyři týdny v řadě.

Když přejdeme k týdennímu grafu, vidíme, že cena tokenu AR je v posledních několika týdnech v silné býčí jízdě. Udržuje se pohodlně nad 50týdenním a 25týdenním exponenciálním klouzavým průměrem (EMA)

Nyní se pohybuje na úrovni 48 USD, což je její předchozí letošní maximum, což znamená, že vytváří obrazec dvojitého vrcholu, což je oblíbené medvědí znamení. Arweave se také blíží k úrovni 50 % Fibonacciho retracementu

Ačkoli je tedy výhled ceny žetonu Arweave býčí, kupující se nyní musí dostat nad klíčovou úroveň odporu na úrovni 49,70 USD. Pokud se tak stane, dalším sledovaným bodem bude 61,8% retracementový bod na úrovni 60 USD

Floki price prediction

Stejně jako Arweave, i cena Floki v posledních týdnech vzdoruje gravitaci. Minulý týden vyskočila na maximum 0,0002290 USD, což je nejvyšší výkyv od 2. dubna. Na svém nejvyšším bodě v tomto měsíci byl token o 105 % výše než na svém nejnižším bodě 13. dubna.

Floki Inu se nyní stáhl zpět a posunul se pod úroveň 38,2% Fibonacciho retracementu. Zůstal také nad 50denním a 25denním klouzavým průměrem a spodní stranou nástroje Andrews Pitchfork.

Výhled pro Floki je tedy prozatím neutrální. Prolomení pod nástroj pitchfork bude ukazovat na další pokles, přičemž další sledovaný bod se nachází na úrovni 0,00018 USD. Alternativou je místo, kde se odrazí a znovu otestuje maximum z minulého týdne na úrovni 0,00022 USD

BitBot analysis

Další pozoruhodnou kryptoměnou je BitBot, který již od globálních investorů získal přes 3,5 milionu dolarů. BitBot je společnost, která se snaží změnit odvětví obchodování využitím konceptů technické analýzy a umělé inteligence (AI)

Půjde o komplexního obchodního bota, kterého může kdokoli použít k obchodování s kryptoměnami, jako jsou Bitcoin, Ethereum a Solana. Aplikace bude distribuována v Telegramu, přední platformě sociálních médií s více než 900 miliony uživatelů po celém světě.

Na rozdíl od jiných obchodních botů bude mít BitBot několik důležitých funkcí. Zaprvé, bude to neúvěrový bot, což znamená, že vývojáři nebudou mít přístup k vašim finančním prostředkům. Za druhé, držitelé tokenu $BITBOT budou mít přístup k dalším odměnám za sázky. Zatřetí, tito držitelé se budou podílet na jeho správě. Token BitBot si můžete koupit zde.


Share this article

Categories

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}