Podobné články

Při porovnání s bitcoinem bude cena všeho navždy klesat

Jakmile síť Bitcoin nahradí náš současný finanční systém a stane se světovou zúčtovací jednotkou, cena všeho ostatního bude neomezeně klesat.

Jedná se o přepis úryvku z „Bitcoin Magazine Podcast“, který pořádají P a Q. V této epizodě se k nim připojil Jeff Booth, autor knihy „The Price Of Tomorrow“, aby pohovořil o tom, jakou optikou vidí svět investování a jak Bitcoin nahradí náš současný finanční systém.

Sledujte tuto epizodu na YouTube nebo Rumble

Poslechněte si epizodu zde:

  • Apple
  • Spotify
  • Google
  • Libsyn

Jeff Booth: Dostáváme – říkám širší „my“, protože lidé chtějí, aby bitcoin zítra vyletěl na 100 000 dolarů – lidi, kteří jsou v myšlenkovém procesu: „Co se právě teď děje? Co se děje, kdo je ten jediný člověk, který to změní? Kdo je ta jediná osoba, kterou přivedu a která všechno změní?“ Tak to nevypadá.“

Je to vznikající síť, která je stále silnější a silnější, zatímco stávající síť je stále slabší a slabší. To je vlastně to, co při přechodu sítě chcete. Ano, bude to chaotické.

Před dvěma lety jsem napsal něco, co se jmenuje „Největší hra“ A pokud sledujete, co se děje v největší hře stávajícího systému, odehrává se to přesně tak, jak jsem psal, že se stane v tom článku. A ano, je to emergentní systém. Je to brzy. Je to asymetrická sázka, ale je to mnohem víc než asymetrická sázka o peníze.

Všechno na bitcoinu, všechno proti bitcoinu bude navždy klesat na ceně. Pokud říkáte, že cena bitcoinu bude navždy stoupat, tak tím vlastně vstupujete do pasti, padáte do chybového kódu stávajícího systému

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}