Podobné články

Robert Mitchnick ze společnosti BlackRock: Bitcoin je pro klienty „v drtivé většině“ prioritou číslo jedna

Robert Mitchnick, vedoucí oddělení digitálních aktiv společnosti BlackRock, se dnes v rámci konference Bitcoin Investor Day společnosti Reflexivity Research podělil o své postřehy ohledně přístupu správce aktiv k Bitcoinu, kryptoměnám a budoucnosti trhu s kryptoměnami.

Mitchnick zdůraznil, že Bitcoin zůstává pro klienty společnosti BlackRock v drtivé většině hlavní prioritou, přičemž zájem o ostatní kryptoměny je minimální. Zdůraznil, že krypto komunita si přeje širší nabídku krypto produktů od společnosti BlackRock, ale společnost se nadále soustředí na Bitcoin.

Pokud jde o budoucnost Bitcoinu na Wall Street, Mitchnick vyjádřil optimismus ohledně konvergence mezi tradičními financemi a novými technologickými vymoženostmi a prohlásil: „Nakonec očekáváme, že dojde ke konvergenci, kdy se to nejlepší ze starého systému a nové technologie spojí do nového infrastrukturního systému ve financích.“

Začátkem tohoto roku schválila Komise pro cenné papíry Spojených států amerických várku spotových fondů obchodovaných na burze (ETF) s Bitcoinem, včetně žádosti společnosti BlackRock. Od té doby se jejich ETF stal jedním z nejúspěšnějších ETF v historii. Podle senior analytika ETF agentury Bloomberg Erica Balchunase zaznamenal spotový ETF společnosti BlackRock na bitcoiny $IBIT čistý příliv peněz za posledních 49 dní v řadě, což se kdy podařilo pouze 30 dalším ETF:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}