Podobné články

Silvergate Bank oznamuje likvidaci a ukončení činnosti

Silvergate, kdysi hlavní bankovní partner různých kryptoměnových firem, ukončí svou činnost v souladu s regulatorními požadavky.Silvergate Capital Corporation, holdingová společnost banky Silvergate, ve středu v tiskové zprávě oznámila okamžité ukončení činnosti banky a její dobrovolnou likvidaci.Silvergate Capital Corporation, holdingová společnost banky Silvergate, ve středu v tiskové zprávě oznámila okamžité ukončení činnosti banky a její dobrovolnou likvidaci.Silvergate Capital Corporation, holdingová společnost banky Silvergate, ve středu v tiskové zprávě oznámila okamžité ukončení činnosti banky a její dobrovolnou likvidaci.Silvergate Capital Corporation, holdingová společnost banky Silvergate, ve středu v tiskové zprávě oznámila okamžité ukončení činnosti banky a její dobrovolnou likvidaci.Silvergate Capital Corporation, holdingová společnost banky Silvergate, ve středu v tiskové zprávě oznámila okamžité ukončení činnosti banky a její dobrovolnou likvidaci. Proces likvidace bude zahrnovat úplné vyplacení všech vkladů.

Banka Silvergate rovněž ukončí činnost sítě Silvergate Exchange Network (SEN), kterou již dříve oznámila 3. března 2023 na svých internetových stránkách. Podle tiskové zprávy zůstávají všechny ostatní služby související s vklady v provozu.

Společnost Centerview Partners LLC bude působit jako finanční poradce banky, společnost Cravath, Swaine & Moore LLP bude působit jako právní poradce a společnost Strategic Risk Associates bude poskytovat pomoc při řízení projektu přechodu.

Dylan LeClair z Bitcoin Magazine PRO právě včera podrobně popsal důvod tohoto náhlého kolapsu, když napsal, že „cena akcií Silvergate neimploduje kvůli výkonu krypto tokenu, jako tomu bylo u mnoha společností v krypto zimě roku 2022, ale spíše z odlivu vkladů, který firmu donutil likvidovat cenné papíry s dlouhou dobou splatnosti se ztrátou, aby zůstala likvidní“ Dále vysvětluje systém částečných rezerv a půjček, který zřejmě vedl k pádu banky

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}