Podobné články

Southland Credit Union umožní nákupy bitcoinů ve spolupráci s NYDIG

Úvěrová unie bude využívat platformu a infrastrukturu NYDIG pro úschovu, aby svým zákazníkům umožnila nakupovat, prodávat a držet bitcoiny, ale uživatelé nemohou bitcoiny převádět.Southland Credit Union bude svým zákazníkům nabízet služby, které jim umožní nakupovat, prodávat a držet bitcoiny na platformě pro úschovu.

 • Partnerem Southlandu v oblasti úschovy je bitcoinová banka NYDIG, což z ní činí druhou spořitelnu v regionu, která nabízí služby NYDIG.
 • Uživatelé nemohou převádět bitcoiny z jedné peněženky do druhé, místo toho by uživatel musel prodat své mince a vybrat fiat prostředky, aby mohl platformu opustit.
 • Southland Credit Union – instituce s miliardovým obratem – je nyní druhou úvěrovou unií v jižní Kalifornii, která podle tiskové zprávy umožňuje svým zákazníkům nakupovat bitcoiny prostřednictvím své aplikace mobilního bankovnictví.

  Nákupy bitcoinů byly umožněny díky partnerství s bitcoinovou bankou NYDIG, která se specializuje na nabídku infrastruktury společnostem a institucím, jež chtějí svým zákazníkům zprostředkovávat bitcoinové služby. Uživatelé budou moci nakupovat, prodávat a držet své bitcoiny v depozitní platformě NYDIG. V současné době však uživatelé nemohou prostřednictvím služby NYDIG převádět bitcoiny z jedné peněženky do druhé. Uživatelé však stále mohou své bitcoiny prodávat a v případě potřeby si prostředky vybrat.

  Úvěrová společnost se sídlem v Los Alamito oslavuje vydání této nejnovější funkce nabídkou časově omezené akce. Členové Southlandu, kteří se do služby zaregistrují do 18. října, získají 5 dolarů v bitcoinech zdarma.

  „Po úspěšném spuštění našich rozšířených služeb digitálního bankovnictví v roce 2021 se společnost Southland zavázala, že bude našim členům i nadále poskytovat nejmodernější technologie,“ uvedl prezident a generální ředitel společnosti Southland Tom Lent. „Družstevní záložny jako Southland mají příležitost poskytovat našim členům bezpečné a dostupné služby v oblasti kryptoměn a jsme nadšeni, že můžeme tuto technologii integrovat do naší platformy digitálního bankovnictví.“

  Společnost NYDIG byla nadšena, že může spolupracovat s další institucí v regionu, která pokračuje v naplňování svého cíle.

  „Společnost NYDIG je nadšená, že může spolupracovat s pokrokovým týmem společnosti Southland,“ řekl Rahm McDaniel, vedoucí oddělení bankovních řešení ve společnosti NYDIG. „Toto partnerství, které je druhou spořitelnou v oblasti jižní Kalifornie, jež zahájila poskytování bitcoinových služeb ve spolupráci se společností NYDIG, je monumentální pro širší přijetí bitcoinu a představuje další krok k naplnění vize společnosti NYDIG, kterou je bitcoin pro všechny.“

  Share on facebook
  Facebook
  Share on twitter
  Twitter
  Share on linkedin
  LinkedIn

  Diskuze

  {{ reviewsTotal }} Review
  {{ reviewsTotal }} Reviews
  {{ options.labels.newReviewButton }}
  {{ userData.canReview.message }}