Podobné články

Společnost Block Jacka Dorseyho oznámila vývojovou sadu pro těžbu pro nové případy použití bitcoinu

Předpokládá se, že vývojová sada bude mít více komponent, které umožní zvýšit dostupnost a otevřenost hardwaru pro těžbu bitcoinů.

Společnost Block Jacka Dorseyho zveřejnila nový blog, který podrobně popisuje vývojovou sadu pro těžbu, nový projekt, který by zdánlivě kopíroval projekty Lightning Development Kit a Bitcoin Development Kit a poskytoval vývojářům přístup k projektům pro těžbu bitcoinů zaměřeným na integraci těžby bitcoinů do různých nových případů použití.

Blog také popisuje, jak společnost zahájila vývoj vlastních polovodičových čipů pro těžbu bitcoinů, a uvádí, že „tyto účelově vytvořené aplikačně specifické integrované obvody (ASIC) jsou dnes předním způsobem těžby bitcoinů a budou sloužit jako základ pro kompletní sadu produktů pro těžbu bitcoinů, jejichž cílem je zvýšit tempo inovací v oblasti těžby bitcoinů.“

Block pak uvádí, že zvažuje vytvoření MDK a že hledá další zpětnou vazbu od komunity. MDK, jak si ho Block „v současné době představuje“, by měl mít čtyři součásti:

  1. „Výkonný, spolehlivý, průmyslový“ hashboard pro těžbu bitcoinů.
  2. Vlastní řídicí desku navrženou pro spolupráci s hashboardem.
  3. Firmware s otevřeným zdrojovým kódem, softwarové rozhraní API a webový front-end, které by vývojářům umožnily upravovat klíčové výkonnostní parametry hashboardu.
  4. A rozsáhlé referenční materiály a podpůrnou dokumentaci, „které usnadní snadné přizpůsobení hashboardu.“

„Záměrem MDK je poskytnout vývojářům sadu nástrojů, které pomohou uvolnit kreativitu a inovace v oblasti hardwaru pro těžbu bitcoinů,“ popisuje blog. „V MDK vidíme významnou příležitost, jak zvýšit dostupnost a otevřenost hardwaru pro těžbu bitcoinů s cílem urychlit inovace v této oblasti.“

Příspěvek končí příslibem budoucích aktualizací v příštích týdnech a měsících a výzvou k akci pro zpětnou vazbu, kterou lze směřovat na mining@block.xyz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}