Podobné články

Golf a Bitcoin: Největší hry

„Golf je klamně jednoduchý a nekonečně složitý, uspokojuje duši a frustruje intelekt. Je zároveň obohacující i šílený – a je to bezpochyby nejlepší hra, jakou

Společnost Clover se spojila s firmou Strike, aby milionům obchodníků přinesla síť Lightning Network pro bitcoiny

Devadesátidenní zkušební období zahajuje integraci společnosti Clover se sítí Bitcoin Lightning Network, která umožňuje rychlejší a levnější platby u obchodníků.

Generální ředitel společnosti Strike Jack Mallers na Twitteru oznámil, že Strike je nyní integrovaným partnerem platebního gigantu Fiserv, mateřské společnosti společnosti Clover. Následně společnost Strike spustila pilotní integraci se společností Clover, která umožňuje obchodníkům přijímat bitcoiny prostřednictvím sítě Lightning Network.

Podle jeho sdělení se integrace neomezuje pouze na společnost Strike. Místo toho budou moci obchodníci přijímat platby v síti Lightning z jakéhokoli zdroje – „od aplikace Cash až po uzel přes Tor. Pokud dokáže provést platbu Lightning, můžete ho použít,“ uvedl Mallers na Twitteru.

Mallers upřesnil, že toto zavedení je součástí 90denního zkušebního období, v jehož rámci se bude měřit rychlost a náklady na zprostředkování transakcí pomocí nové integrace. Kromě toho bude pečlivě sledováno množství obchodů, které integrace Lightning obchodníkům přinese.

Po skončení pilotního provozu chce Strike vstoupit do obchodu s aplikacemi Clover a poté i do přímé integrace do Cloveru. Tím by byl Lightning standardně povolen všem obchodníkům v Cloveru, čímž by se zařadil po bok karetních sítí, jako jsou Visa a MasterCard.

„V konečném důsledku chtějí tito platební giganti vidět Lightning v akci,“ uvedl Mallers na Twitteru. „Chtějí si ho osahat, dotknout se ho a vidět, jak ho lidé používají. Otevřená, okamžitá, levná, inkluzivní a inovativní platební síť se zdá být příliš dobrá na to, aby to byla pravda. Je na čase ukázat, že Lightning je nejlepší platební kolejnice na světě.“

Zkušební období je nyní aktivní a obchodníci ze společnosti Clover mohou oslovit Strike, aby umožnili levnější a rychlejší platby pomocí sítě Bitcoin Lightning Network

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}