Podobné články

Společnost Niftables uvádí na trh špičkovou platformu NFT

Společnost Niftables uvedla na trh vlajkovou loď světové technologie NFT typu „vše v jednom“, která tvůrcům a značkám poskytuje nejrychlejší cestu od nápadu k vlastní platformě NFT pod bílou značkou, zjistil CoinText z tiskové zprávy.

Desítky známých a renomovaných značek a tvůrců vyvinuly své platformy NFT s Niftables

Odstranění překážek vstupu na trh

Společnost Niftables odstraňuje překážky vstupu na trh NFT, které jsou stále vysoké, tím, že vytváří špičkovou komplexní platformu NFT pro uživatele, značky a tvůrce. Je hnací silou masového přijetí NFT. Spoluzakladatel společnosti Niftables Jordan Aitali řekl:

Jednotný obchod neznamená univerzální řešení pro všechny. Proto je Niftables postavena tak, aby tvůrcům a značkám umožnila plně přizpůsobit jejich white-label platformy NFT od samého počátku. Zajišťujeme, aby platforma NFT každého tvůrce byla v souladu s jeho značkou a celkovou vizí.

Společnost Niftables získala letos v březnu na summitu AIBC v Dubaji ocenění „Mass Adoption Award“. To odráží přesvědčivý hlas důvěry v projekt, zejména s ohledem na to, že musel čelit protivníkům, jako jsou Meta a The Sandbox

Niftables metamarket v jádru

To vše je možné díky přizpůsobenému, plně automatizovanému základnímu rámci. Tím je metamarket Niftables, který nabízí špičkovou technologii, bezproblémovou integraci front-endu a back-endu do sítě NFT a další.

Konsolidace nejlepších funkcí NFT

Výkonný metamarket společnosti Niftables má za cíl konsolidovat celou škálu nových a aktuálních funkcí NFT do jediné intuitivní platformy. Bude integrovat virtuální realitu (VR) a rozšířenou realitu (AR), aby se propojení metaversa dostalo do hlavního proudu.

Metamarket dává tvůrcům plnou kontrolu nad způsobem distribuce NFT. Mohou si vybrat aukce, dropy, automatické předplatitelské služby, balíčky, okamžitý nákup nebo kombinaci všech těchto možností.

Budoucí milníky

Společnost Niftables plánuje spustit fiat-ready, cross-chain, gas-free marketplace, kde si držitelé a kupující NFT budou moci vyměňovat, nakupovat, vyměňovat, prodávat a vykupovat své odměny nebo NFT přímo z tržiště Niftables nebo z white-label platforem tvůrců.

Srdcem platformy je token $NFT. Bude sloužit jako hlavní platební metoda v širším ekosystému Niftables.

Token bude spuštěn s horní hranicí 500 milionů dolarů. Zpočátku budou tokeny distribuovány v několika kolech, včetně privátního, seed a veřejného.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}