Podobné články

Sullivan Bank se sídlem v Missouri umožňuje zákazníkům nakupovat bitcoiny

Klienti Sullivan Bank budou moci nakupovat, prodávat a držet bitcoin a jednu další kryptoměnu prostřednictvím platformy Crypto Connect společnosti Bakkt Holdings v jedné mobilní aplikaci.

  • Společnost Bakkt Holdings uzavřela partnerství se Sullivan Bank v Missouri, aby svým klientům nabídla přístup k bitcoinu.
  • Platforma Crypto Connect společnosti Bakkt podporuje ukládání bitcoinů do teplých a studených peněženek, není však jasné, zda mohou uživatelé vybírat bitcoiny do externích peněženek.
  • Uživatelé si mohou v jedné aplikaci prohlížet zůstatky bitcoinů vedle svých běžných účtů.

Společnost Bakkt Holdings Inc., poskytovatel služeb v oblasti digitálních aktiv, uzavřela partnerství s bankou Sullivan Bank, aby svým klientům umožnila nakupovat, prodávat a držet bitcoiny a jednu další kryptoměnu, uvádí se v tiskové zprávě.

S cílem usnadnit začlenění bitcoinových služeb do stávající infrastruktury společnosti Sullivn využívá banka platformu Crypto Connect společnosti Bakkt. Instituce mohou Crypto Connect využívat prostřednictvím propojení aplikačně programovatelných rozhraní (API) nebo prostřednictvím vestavěného webového prostředí.

Společnost Bakkt navíc využívá kombinaci teplého a studeného úložiště peněženek, aby mohla jménem svých zákazníků držet bitcoiny v úschově. Není však jasné, zda platforma podporuje výběr bitcoinů do externích peněženek.“

Řešení společnosti Bakkt pro úschovu teplých a studených peněženek jsou navíc pojištěna do výše 125 000 USD u přední pojišťovny. Poskytovatel služeb také používá peněženky s více podpisy spolu s tajným sdílením Shamir s hardwarovými moduly pro větší bezpečnost a klid.“

„Jsme nadšeni, že můžeme zákazníkům poskytnout možnosti přístupu k rostoucí a stále žádanější třídě aktiv s klidem na duši s ohledem na bezpečnost a regulaci,“ řekl Mallory Farrell, provozní ředitel Sullivan Bank.

„Inovativní platforma Bakkt usnadní tuto novou možnost v rámci naší stávající bankovní platformy a zákazníci budou moci sledovat svůj zůstatek na kryptoměnách spolu se zůstatkem na běžném účtu a spoření na jednom místě,“ pokračoval Farrell.

Sullivan Bank slouží svým zákazníkům již od roku 1895 a hodlá i nadále sloužit své komunitě po mnoho let tím, že svým zákazníkům umožní operovat v digitální ekonomice, aniž by museli opustit banku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}