Podobné články

Paradox Ponziho schématu Bitcoin

„Ponziho schéma“ se stalo synonymem pro nejrůznější finanční podvody a peněžní machinace. Když rychlý šestiměsíční kolaps vymazal v roce 2022 z tržní kapitalizace kryptoměn 2

Svoboda, politika a budoucnost bitcoinu

Lidé by měli mít možnost vybrat si nejlepší peníze bez pomoci vlády, ale všichni se při rozhodování příliš spoléhají na stát.

Toto je přepsaný výňatek z „Bitcoin Magazine Podcast“, který vedou P a Q. V této epizodě se k nim připojil Adam Meister a hovoří o politice a budoucnosti bitcoinu.

Sledujte tuto epizodu na YouTube nebo Rumble

Poslechněte si epizodu zde:

  • Apple
  • Spotify
  • Google
  • Libsyn

Adam Meister: Já to beru do úplně jiného extrému. Myslím, že je skvělé, že Tether tiskne peníze ze vzduchu. Podle mě je to skvělé. Pokud to není ničím podložené, tak super. Je mi to úplně jedno. Měli bychom mít možnost to risknout. Lidé by si měli vybrat ty nejlepší peníze, které jsou k dispozici.

Dobře. Vím, že lidé rádi nenávidí Tether, ale je to případ použití, který ukazuje oddělení peněz a státu a ukazuje, jak šíleným se stát stává, když existuje vyzyvatel. Jak Letitia Jamesová chtěla jít žalovat zatracený Tether. Co má stát New York nad Tetherem?

Jaká žluč, že většina normálních lidí říká: „Ne, stát má plné právo kontrolovat. Neměli byste mít možnost tisknout si vlastní peníze.“ To je přece jasné Proč ne? Proč bych neměl mít možnost tisknout si vlastní peníze? Proč ne?

P: To je kurva divoký, že to je tak vrozený. Je to v lidech tak zakořeněné.

P: Adame, abych odpověděl na tvou otázku, je to pro tvou bezpečnost. Nemůžeš si tisknout vlastní peníze, protože je to kvůli tvé bezpečnosti. Není to kvůli ostatním lidem. Ty to prostě nezvládneš, Adame.

Meister: A je to pro děti. Je to pro děti. Je to kvůli dětem.“

Takhle Elizabeth Warrenová ve světě získává svou moc. A já vím, že jsem tady párkrát zmínil její jméno a někteří lidé si jen říkají: „Ta bude jednou kandidovat na prezidentku,“ ale vole, ona je ta zatracená Fantomová hrozba. Je nejhorší ze všech. Ze všech těch hlavních, které jsme za posledních osm let viděli, je nejhorší, ale je chytrá. Apeluje na děti, na ženy, na „tohle“, je to krypto mamánek, nenávidí bohaté lidi, všechno, co se líbí masám, které vyvolávají násilnou revoluci. Neříkám, že by vyvolala násilnou revoluci. Ta animální povaha, která je v lidech, aby záviděli, to přináší v pěkném čistém balení, díky němuž to vypadá normálně, díky němuž je nenávist k lidem a závist velmi příjemná. A identifikovala kryptoměnu. Je chytrá; ví, že Bitcoin je hlavní cíl, který by ji mohl přivést na další úroveň. Chce být vítězkou a našla si něco, co může nenávidět, aby toho dosáhla.

Mluvíme o „pro děti, pro vaši bezpečnost“, ona je živoucím ztělesněním tohoto nesmyslu, ale právě tam se dnešní svět dostal. Co se týče viru… nikdo už neumí myslet sám za sebe, nikdo si už neumí utřít zadek. Potřebujeme, aby to udělala vláda. Je to smutné, ale taková je většina lidí.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}