Podobné články

Paradox Ponziho schématu Bitcoin

„Ponziho schéma“ se stalo synonymem pro nejrůznější finanční podvody a peněžní machinace. Když rychlý šestiměsíční kolaps vymazal v roce 2022 z tržní kapitalizace kryptoměn 2

Švýcarský výrobce luxusních hodinek Hublot nyní přijímá bitcoiny

Švýcarský výrobce hodinek vydává kolekci 200 hodinek, které lze zakoupit za bitcoiny prostřednictvím partnerství se společností BitPay.

  • Luxusní výrobce hodinek Hublot přijímá bitcoiny jako platbu za limitovanou kolekci hodinek.
  • Společnost Hublot navázala spolupráci s BitPay při přijímání bitcoinů se svým americkým eBoutique a bude bitcoiny přijímat i nadále prostřednictvím tohoto prodejního místa.
  • Bitcoiny přijímají i další luxusní značky, například Gucci, Balenciaga a Tag Heuer.

Švýcarský výrobce luxusních hodinek Hublot nyní přijímá bitcoiny jako platbu, počínaje limitovanou edicí kolekce Big Bang Unico v počtu 200 kusů, podle oznámení společnosti

Zatímco vydání začíná touto limitovanou kolekcí, přidání bitcoinů na platformu pro eBoutique ve Spojených státech nezmizí. Společnost spolupracovala se společností BitPay, aby přinesla funkčnost tohoto limitovaného vydání, ale její partnerství bude pokračovat.

Aby si zákazníci zajistili jedny z hodinek z této kolekce, zaplatí přibližně 21 800 USD, tedy o něco více, než je aktuální cena 1 BTC. Kolekce Big Bang je vlajkovou lodí značky Hublot a limitovaná nabídka Unico je vyrobena z titanu.

Hublot však není jedinou luxusní značkou, která kooptuje bitcoinový ekosystém. Ve skutečnosti módní prodejci Gucci, Farfetch a Balenciaga již dříve oznámili omezené zkoušky nebo úplné přijetí bitcoinu jako platby. Stejně tak prodejce luxusních šperků SFLMaven a klenotnictví Continental Diamond rovněž oznámily, že začnou přijímat bitcoiny.

Na stejnou notu není Hublot ani jediným švýcarským výrobcem luxusních hodinek, který začal přijímat bitcoiny. Společnost Tag Heuer 19. května oznámila, že digitální měnu začne přijímat také na své online platformě.

BitPay a další poskytovatelé infrastruktury pro kryptoměny nadále umožňují podnikům, jako jsou výše uvedené luxusní značky, přilákat prostřednictvím bitcoinu zcela novou zákaznickou základnu. Pomoc poskytovaná těmto podnikům jim umožňuje zapojit se do bitcoinového ekosystému, aniž by k tomu potřebovaly technické znalosti.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}