Podobné články

Těžba kryptoměn bez vlastních finančních investic

Těžba kryptoměn webovým prohlížečem a aplikacemi

Princip: V zásadě si propůjčujete výpočetní výkon těžařů, případně propůjčíte svůj čas. Takže si tedy „kupujete“ výpočetní výkon někoho jiného. Myslím si, že pro naprostou většinu z vás přímé kupování výpočetního výkonu není relevantní, a pokud ano, budete hledat informace jinde. Pro naše účely je tak relevantní tzv. promo těžení. Princip je v zásadě velmi jednoduchý. Dalo by se říci, že vám platí za to, že používáte aplikace poskytovatelů, oni doufají, že jednou využijete jejich služby a za to vám platí. Vybral jsem pro vás jen 4 platformy, které jsou relevantí a skutečně vyplácejí 2 dva nadějné projekty, které sice nejsou na žádné burze, ale mají již desítky milionů uživatelů a je velmi pravděpodobné, že k nich něco bude.

leather, wallet, business

StormGain

Zajímavá aplikace, menší kryptoměnové burzy, která vám za samotnou registraci během 4 dní dá 10 USDT (token směnitelný za USD v poměru 1:1). Následně pak při odkliknutí mineru jednou za 4 hodiny cca další 1 USDT denně. Na peněženku potom vyplácí bez problémů.

Odkaz pro 10 USDT zde.

celsius network

Brave

Velmi kvalitní a rychlý webový prohlížeč na bázi Google chrome, který má jednak velmi dobrý blokátor reklam a zajišťuje velmi dobrou bezpečnost a pak vás odměňuje kryptoměnou BAT za používání. Sem tam se Vám zobrazí malé okno reklamy, ale za použití rozhodně stojí. Mám dojem, že jej používá téměř každý, kdo se zajímá o kryptoměny.

Odkaz ke stažení zde.

CryptoTab browser

Browser fungující na podobném principu jako Brave, jedná se o kombinaci virtuální a skutečné těžby. V pro verzi, která stojí cca 100 Kč pro Android vám vydělá denně bitcoin za cca 0,7 USD. V klasické verzi nemá příliš smysl.

Odkaz pro szažení zde.

CloudEarning PHP

Aplikace pro mobilní telefony se systémem Android pro těžbu kryptoměny PHP, za otevření aplikace jednou za tři dny dostanete cca 0,2 USD denně. Aplikace je velmi jednoduchá a trocha muziky za nic je celkem fajn.

Odkaz te stažení.

Pro 200 PHT bonus zadejte kód tw5w48fq 

Pí network

Jedná se o síť blockchainu, která o chce být novou alternativou v kryptoměnovém světě. Jestli se jim to povede je otázka. Nicméně za 4 měsíce co aplikaci používám mi natěžila kryptoměnu, jejíž hodnotu odhaduje Coincap na 320 USD, takže potenciál jisté má. Aplikaci používá cca 100 000 000 Lidí. Lze ji používat jen v mobilních telefonech, stačí jednou denně odkliknout a těží.

Odkaz ke stažení.

kod: opzelenka

Bi network

Aplikace na naprosto stejném principu jako Pí network. Odhadovaná cena této kryptoměny je o dost nižší než Pí, nicméně je ještě na začátku.

Odkaz ke stažení.

kód: opzelenka

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}