Podobné články

Trezor rozšiřuje funkce ochrany osobních údajů a představuje funkci Coinjoin pro model Trezor One

Podle tiskové zprávy zaslané časopisu Bitcoin Magazine dnes společnost Trezor, která vyrábí hardwarové peněženky pro bitcoiny, oznámila spuštění velmi očekávané funkce coinjoin pro svůj model Trezor One. V návaznosti na úspěch implementace funkce coinjoin pro Trezor Model T v dubnu 2023 tento vývoj umožňuje všem uživatelům Trezoru bez ohledu na jejich zařízení posílit své bitcoinové transakce o větší soukromí.

Coinjoin umožňuje uživatelům posílat své bitcoiny v rámci společné transakce, a to pouze za účelem obdržení ekvivalentní částky zpět. Tento proces zastírá historii transakcí, což značně ztěžuje sledování transakcí a zůstatků uživatelů v transparentním bitcoinovém blockchainu. Integraci této funkce umožnila spolupráce společnosti Trezor s Wasabi Wallet, bitcoinovou peněženkou zaměřenou na ochranu soukromí s možností coinjoin.

„Trezor Model One, který se zrodil v roce 2013, je původní hardwarovou peněženkou a je široce používán fanoušky Trezoru ve více než 150 zemích,“ řekl Matěj Žák, generální ředitel společnosti Trezor. „Dát těmto uživatelům možnost, aby jejich transakce byly soukromé, je stejně důležité jako u Trezoru Model T. Naše rozšířená dostupnost coinjoin dává kontrolu, soukromí a bezpečnost do kapsy každého uživatele Trezoru.“

Podle sdělení se Trezor stal první hardwarovou peněženkou, která umožňuje transakce coinjoin v prostředí hardwarové peněženky. Kromě funkce coinjoin má Trezor na svých zařízeních také řadu funkcí pro zvýšení bezpečnosti a soukromí, jako je Tor, kontrola mincí a zálohování Shamir.

Ti, kteří chtějí získat více informací o funkci coinjoin a jejím významu pro posílení soukromí transakcí, mohou více informací nalézt zde.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}