Podobné články

zbývá 16 dní: Bitcoin Dogs rychle získává 5 milionů dolarů, protože korelace BTC vyvolává šílenství

  • Předprodej Bitcoin Dogs za 2 týdny od zahájení překročil 5 milionů dolarů
  • Jako první token BRC-20 se $0DOG veze na býčích trendech bitcoinu
  • Předprodej Bitcoin Dogs končí 15. března

Zbývá 16 dní do ukončení tolik opěvovaného předprodeje Bitcoin Dogs ($0DOG) a investoři jsou stále vzrušenější. V předprodeji, který byl zahájen 14. února, rychle nakoupili tokeny v hodnotě přes 5 milionů dolarů. Jak tento rychlý prodej ukazuje, Bitcoin Dogs připravil půdu pro býčí dynamiku. Jako klíčový cenový motor se však vyzdvihuje jeho korelace s Bitcoinem, který je prvním BRC-20 tokenem. Pojďme zjistit více o tomto tokenu, který je označován za potenciální 100násobnou investici

Bitcoin Dogs: Rozšíření ekosystému Bitcoinu o NFT a hry

Dlouhou dobu zůstával Bitcoin samostatným blockchainem a jen zřídka se podřizoval novým trendům. To se mění s Bitcoin Dogs, jeho vůbec první ICO a tokenem BRC-20, který rychle získává na popularitě. Bitcoin Dogs využívá revoluční sílu Bitcoinu, který se stal pro investory brzkým lákadlem

Jedním z klíčových lákadel Bitcoin Dogs je kolekce NFT, která odpovídá trendům ve sběratelství. Půjde o 10 000 unikátních a sběratelských tokenů, které v rámci ekosystému Bitcoin Dog vytvoří majitele psů. Majitelé mohou NFT kurátorovat a vystavovat a obchodovat s nimi na decentralizovaném trhu. Pro majitele Dogů je to příležitost zapojit se do vzrušujícího trhu s NFT a vydělávat. Vzhledem k tomu, že NFT nabírají na býčím trhu v roce 2024 na obrátkách, majitelé Bitcoin Dogs těží z poptávky po svých sběratelských předmětech

Pro majitele Bitcoin Dogů také nikdy není nudný den. držitelé $0DOG mohou uniknout starostem každodenního života tím, že se zapojí do vzrušující hry. K dispozici je také metaverze Bitcoin Dogs Club, která poskytuje zábavné a vzrušující zážitky. Uživatelé se mohou v rámci tohoto pohlcujícího ekosystému účastnit psích výcviků, sociálních interakcí a soutěží.

Stanou se Bitcoin Dogs v roce 2024 býky?

Jako klíčový cenový faktor se uvádí dokonalé načasování Bitcoin Dogs s býčím trhem v roce 2024. Jak již bylo uvedeno, tato kryptoměna je ražena ze staršího bitcoinového blockchainu. Proto se předprodej veze na cenových trendech Bitcoinu, když kryptoměna vzrostla nad 58 000 dolarů.

Kromě toho vysoké spekulace na BTC po schválení spotových ETF a nadcházející půlení posilují Bitcoin Dogs. Podle nejnovějších údajů rychle roste obliba bitcoinových ETF. To přispívá k optimismu kolem ceny Bitcoinu. V kombinaci s dubnovým půlením, které snižuje nabídku Bitcoinu, se očekává další růst ceny. Bitcoin Dogs tak bude těžit ze základních ukazatelů svého mateřského produktu, Bitcoinu

Vzhledem k tomu, že Bitcoin Dogs využívá těchto klíčových trendů, očekává se, že cena v roce 2024 prudce vzroste. To již nyní podtrhuje FOMO kolem předprodeje. Předpokládá se, že cena tokenu Bitcoin Dogs jako takového vzroste při debutu až 100násobně.

Bitcoin Dogs presale: Robustní a rychlý předprodej za pouhých 30 dní

Předprodej a kótování Bitcoin Dogs je superrychlé. K předprodeji dojde za pouhých 30 dní. Předprodej končí 15. března, což vytváří velké šílenství pro milovníky psů, kteří se chtějí vystavit bitcoinové ICO.

Během předprodeje bude 90 % z 900 000 000 tokenů v nabídce nabídnuto raným ptáčatům. Tokeny neprodané v rámci předprodeje budou spáleny, čímž se zachová hodnota pro psy, kteří by v nich našli domov.

Po skončení předprodeje si investoři mohou tokeny vyzvednout, čímž si připraví půdu pro uvedení $0DOG CEX v 1. čtvrtletí 2024. Následovat bude debut na NFT, vytvoření beta verze hry a partnerství ve 2. čtvrtletí. Ve 3. čtvrtletí začne spouštění her a sociálních soutěží, zatímco další partnerství a metaverze budou následovat. Jasná cestovní mapa vyvolala nadšení pro Bitcoin Dogs jako projekt, který je odhodlán plnit své cíle. V důsledku toho investoři token akumulují a očekávají jeho prudký růst v roce 2024.

Pro nákup tokenu Bitcoin Dogs v době předprodeje mohou investoři navštívit oficiální stránky projektu.


Share this article

Categories

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Diskuze

{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}